Opłacalny zawód

Mam pytanie do forumowiczów… jaki zawód jest w polsce jest opłacalny na dzień dzisiejszy??? w tym roku bede kończył gimnazjum zastanawiam sie na co pujśc( do technikum) jak byś cie mi coś doradzili to bede wdzięczny

W tym kraju tylko polityk :stuck_out_tongue:

masz znajomość i prawnika w rodzinie? to na prawo idz

albo na pilota linii pasażerskich

spawacz jak możesz

W naszym kraju to tylko albo polityk :smiley: albo ksiądz :-D.

Jak masz odpowiednie warunki to na piłkarza, hehe :stuck_out_tongue:

Myślę, że kucharz.

No i jeśli znasz język to zawsze możesz uciec :mrgreen:

Moze informatyk

informatyków jest na rynku tylu że to odpada. :mrgreen: :mrgreen:

Idź na księdza :mrgreen: :mrgreen: :x

technikum mechaniczne

:o

Do tego stopnia, że firmy ściągają programistów z Ukrainy, bo u nas nie ma specjalistów do pracy ;]

niedawno słyszałem że tylu się wykształciło informatyków i ludzi w zawodzie marketing i zarządzanie że jest ich za dużo :wink: dlatego tak napisałem

Informatyków jest dużo, ale dobrych informatyków już niezbyt i tacy są poszukiwani, jednoczesnie sporo zarabiają

Bo dobrzy informatycy jadą np. do Anglii i tam zarabiają ze 3 razy więcej niż w Polsce by dostali a ci gorsi zostają bo za granicą nikt ich niechce.

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 17:51

PS. Ci informatycy co w Polsce pracują to tylko windowsa umią zainstalować.

Słyszałem, że w Polsce coraz częściej szukają spawaczy, ślusarzy i innych prawie wymarłych zawodów, bo u nas to wszyscy by chcieli za biurkiem siedzieć :slight_smile:

W Polsce to tylko złodziejom i politykom dobrze sie żyje. :mrgreen:

Idź na budowlankę w końcu ktoś musi wybudować te setki km autostrad oraz te wszystkie stadiony na Euro 2012. 8) Większość robotników wyjechała za chlebem do UK, więc budowlańcy mogą być dobrze opłacani.

Mechanik 8)

Złączono Posta : 22.04.2007 (Nie) 20:30

Górnik,budowlaniec,informatyk…

Też kończe 3gim w tym roku :slight_smile:

:x Tera może jest, ale za pare lat będzie ich za dużo w Polsce :frowning: