Opłata Allegro

witam dziś pierwszy sierpnia, opłaty allegro moje saldo

Saldo rachunku wynosi: -31,16 zł

Termin zapłaty: 2006-08-14

no i 2 tygodnie na zapłate co się stanie jak nie zapłace w terminie bo np będę w tym czasie na wakacjach i nie będę mógł jakie będą konsekwencje.

Zablokują Ci konto

A jak później zapłaci?

I gdzie to się wpłaca?

Jak poźniej zapłaci to odblokują.

Przy informacji o saldzie konta i kwocie do zapłaty podany jest numer konta na który należy dokonac wpłaty.

nurmalnie w banku wpłaca się więc jak zablokują mi konto a potem zapłace jak wróce to odblokuja czy jak. Czy konto zablokuja no i nie bede płacić musiał już.

Złączono Posta : 01.08.2006 (Wto) 10:24

Acha wiec zablokują konto a jak bym za 2 -3 miesiące zapłacił to co odblokują wtedy nurmalnie i bedzie ok??

Nie,wczoraj dopiero uregulowałem rachunek.

Byłem winny allegro kwote ok.17 zł. Najpierw normalne powiadomienie e-mail za dwa tygodnie znów powiadomienie,za nastpęne dwa tygodnie powiadomienie i wezwanie do zapłaty i zablokowanie możliwości sprzedaży(kupowac możesz) a po dwóch tygodniach przychodzi Ci zawiadomienie listowne i masz dwa tygodnie na wplate kasy,jak nie wpłacisz… to już masz troszke gorzej bo allegro przekazuje “Władze nad tobą” grupie windykacyjnej. ja juz nie ryzykowałem i wpłaciłem pieniądze :slight_smile: pozdr

Sprawa wygląda tak:

Po 2 tygodniach przychodzi na maila zawiadomienie że nie dostali wpłaty. Pierwszego dnia następnego miesiąca blokują wystawianie aukcji. Po kolejnym miesiącu blokują konto. Po pewnym czasie wysyłają list “wezwanie do zapłaty”, jak kwota jest niska to nic ci nie zrobią, ale jak powyżej 50zł to idzie do windykacji.

Oczywiście jak zapłacisz to odblokują konto jednak poproszą najpierw o xero dowodu.

a jak w ogole nie zaplacisz to sprawa sondowa :smiley:

LoooooooooL ja nie płace juz ponad rok i jestem winny 30zł do tej pory przychodzily mi maile pozniej kilka razy listy a od 4 miesiecy zupelnie cisza heh chyba o mnie zapmnieli. Jak narazie mam tylko zablokowana mozliwosc sprzedazy i nic pozatym pozdro:)

Adler zlodziej

hahha :D:D:D

i po co takie posty co no ja też mam tam około 30zł ale są wakacje i nie spieszy mi się z płaceniem ale te 14 dni minie i musze zapłacić ok dzięki za info.

a coś słyszałem że jacyś panowie późneij do cieibe przyjeżdzają i pobierają oplatę czy to prwda?i jak to sie robbi?

nie blokują odrazu!! choć nie wiem jak teraz :stuck_out_tongue: mi przyszły 3 upomnienia wcześniej :stuck_out_tongue:

za 3 razem coś komornikiem straszyli!!

to jak ma Cię nie być to zapłać teraz!! a nie czekaj 2 tyg

PS. Ja zalegałem równo 50 zeta!!

Dziwne ze mój kolega nie płacił prawdopodobnie ani razu i jego konto nadal działa.

knapik skad wiesz ze kolega bo ty :PP

??? ja nie mam konta na allegro jesli o to ci chodziło

temat mozna zamknąć po co te zbedne posty taką dyskusje panowie na PW a nie tu, jesli się korzysta z allegro sprzedaje itp płacić trzeba.

hehe, ja z bulem serca w tym miesiącu musze zapłacić ponad 100zł :twisted: te prowizje mnie dobijają