Oplaty za skype

witam wszystkich

czy moze mi ktos pomoc?mam skype i moja kolezanka w niemczech tez ma skype,w trakcie korespondencji namowilam ja aby sobie zainstalowala ze strony http://www.dobreprogramy Skype,zadzwonila wczoraj do mnie i wyskoczylo jej okno ze za rozmowe ma 10 euro ,jak to mozliwe???przeciez komputer na komputer jest za darmo!! :frowning: czuje sie teraz glupio ze ja namowilam ,gdzie zostal popelniony blad z jej strony??? o co tu chodzi???blagam o pomoc ,aby wyjasnic ta sytuacje ,dzwonila do mnie na moj adres na komputer!pozdrawiam wszystkich!dzieki za pomoc! !!

Chyba niemożliwe.

Skype działa na zasadzie pre-paid.

Najpierw płacisz, potem dzwonisz.

Rozmowy z komputera na komputer (nawet międzynarodowe) są DARMOWE! :slight_smile:

a moze zagranica jest inaczej??? ale przeciez zanim ja namowilam to przeciez czytalam o Skype i na forum http://www.dobreprogramy o tym co i jak ,ja nawet sama u siebie teraz probowalam to wyskakuje mi okno ze nie mam konta pienieznaego ,a po drugie to ja dzwonilam juz nawet do szkocji wczesniej i zadnego okna nie mialam ,wybaczcie ale jestem poczatkujaca i teraz mi glupio :frowning: help! !!

Przez 'SKYPA" mozesz tez dzwonić na komórki i stacjonarne i wlaśnie za to płacisz. Natomiast z kompa na kompa jest za friko.

Złączono Posta : 07.05.2006 (Nie) 13:09

Nie ma znaczenia w jakim jesteś kraju i do jakiego dzwonisz

ok ,dla mnie wszystko jasne,przeciez nie dzwonie tylko do niej ,i nic takiego w polsce mi sie nie pokazalo ,moze ona dzwonila do kogos innego w polsce i dlatego zbieg okolicznosci,ze ma to okno ,ale teraz prosze powiedzcie mi w jaki sposob ona mogla do kogos innego zadzwonic ,zeby sie takie okno wyswietlilo o zaplacie??? :o moze ktos jej z innej strony w polsce zle jej podal swoj adres w skype???o rany???ale numer! !!

Takie okno nie mogło wyskoczyć, bo skype jest prepaid, czyli nie zadzwonisz nigdzie, jeśli nie masz kasy na koncie ;).

Zadzwoniła na tel chyba, choc tez nie możliwe.

Wyskoczyła jej reklama co.

juz wiem !!