Opóznienia w grze . Internet czy komputer

A więc tak . Jestem graczem counter strike 1.6 i mam bardzo poważny problem . Mianowicie gdy wchodze na server byle jaki wszystko działa ok. Ale problem sie pojawia gdy gram już 5-10 minut w tedy przy strzelaniu mam " opóznienia " kule lataja tam gdzie nie chce . Ten problem występuje od 4 dni :confused: . I dla tych co może grają w Counter STrike 1.6 to mam rate dobrze ustawione według mojego łącza i zamieszczam tu dane mojego kompa i ustawień internetu :

Komputer :

Typ procesora : Intel Pentium 4 531, 3000 MHz (15 x 200)

Płyta główna : Asus P5PL2

Ram : 512 DDR2

Karta : RADEON X550 Rozmiar pamięci : 512 MB

Temperatury :

Płyta główna : 37 C

Procesor : 37 C

Aux : 47 C

Internet :

1051 Download speed / 48 Upload speed - Kablówka TVK DIANA

Counter Strike :

rate 25000

cl_updaterate 101

cl_cmdrate 48

ex_interp 0.01

I mam problem czy to jest wina internetu ? czy też może komputera ? miałem formata 2 dni temu i nic nie pomógł . Mój kolega który mieszka klatke obok nie ma problemów z łączem i wszystko mu działa ladnie . Licze na was . Pozdrawiam

_________________

Jeden klub, jedna wiara, jedna miłość, jeden Real…

Czy ty nie masz po prostu lagów ??

mówie ,że z początku nie mam lagów a pózniej niby cala gra plynnie chodzi i podczas akcji gdy strzelam mam opóznienia , że mi kule lęcą tam gdzie nie trzeba . Nie da sie grac! Ping mam 20-30 Tu nie ma mowy o lagach

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

To sie nazywa lagi.

Ja jestem na tyle doświadczonym graczem, że odruzniam LAGI od czegoś innego więc to nie są LAGI!

no widać jaki ty PRO jesteś :x

sam piszesz

opóźnienia - lagi,http://pl.wikipedia.org/wiki/Lag

Może Ci się po prostu gra klatkuje i celownik skacze :roll: to może być powodem złego cfg,zasyfionego kompa,przegrzewania się… itd.

I nie denerwuj się. Bardziej się skoncentruj na wyłączaniu zbędnych aplikacji przed grą takich jak gg i na pisaniu poprawnie.

Ó

Też mam tak chyba od tygodnia ale w CSS komputer mi problemu nie robi więc stawiam na LAGI zarówno u ciebie jak i u mnie.

:shock:

Po pierwsze to sie zachowujcie :evil:

Po drugie może to wina serwera.

Po trzecie zainstaluj nowe sterowniki do karty graf.

Po wykonaniu czynności powiedz czy masz dalej te same objawy.

Wszystko zrobilem jak mi kazałes :twisted:

iiiiiiiiiiiiii mam to samo. Gdy gram mixy z ziomkami z irca :stuck_out_tongue: to na serwach mam te opóznienia ;/ :frowning: i na tych co gram tez mam

cinekkoks - poczytaj, za co masz ostrzeżenia.

Następne tego typu incydenty zakończą ten temat.

OT kosz.

Kolego poczytaj trochę tutaj :mrgreen:.

1.klik

Mamy do dyspozycji trzy tryby wyświetlania grafiki.

- Direct 3D - najbardziej FPSożerny. Grafika bardziej szczegółowa.

- OpenGL -Średnia grafika jednak więcej FPS.

- Software - słaba grafika, przydatne gdy uruchamiamy CS na baaardzo archiwalnym komputerze.


Gdy używamy trybu Direct 3D bądź odczuwamy opóźnienie na myszce, aby się tego pozbyć wystarczy wpisać do configa komendę gl_d3dflip "1".

Przyśpieszenie Win XP.

1. Klikamy Start ----> Uruchom ----> Wpisujemy gpedit.msc


Przechodzimy do folderu:

Konfiguracja komputera ----> Szablony administracyjne ----> Sieć ----> Harmonogram pakietów w QoS.


2. Klikamy na Ogranicz rezerwową przepustowość nastempnie ustawiamy opcje na Właczone i u dołu ustawiamy limit przepustowości na 0%


klikamy Zastosuj i restartujemy komputer.

Źródło:Google.pl

Jak co pisz dalej postaram się pomóc.

no zobacze to ale teraz wychodze . Jak wróce to zobacze :*