Opóźnienie dźwięku z obrazem - problem z flashem 11.4

Witam. Od momentu wyjścia najnowszej wersji Flash Player’a 11.4 i jej zaktualizowaniu, zacząłem mieć pewne problemy dotyczące głównie filmików. Powiedzmy, że włączam filmik i leci on, i nagle można zauważyć brak synchronizacji dźwięku z obrazem, zależy też od filmiku jaki oglądam, bo np. jeśli oglądam filmik z takiej gry to np. obraz próbóje nadążyć za dźwiękiem, a czasami jest tak, że po prostu dźwięk jest z przodu, a obraz w tyle. Próbowałem instalować starsze wersje Flasha, jak naprzykład wersje 10 i 11.2, nic to nie dało :confused: Mam stary komputer, nawet nie podam parametrów bo, aż wstyd powiem wam, lecz jeszcze przed aktualizacją oglądałem dobrze sobie filmiki, a to że oglądam dużo i długie filmiki to mnie to bardzo denerwuje. Macie jakieś pomysły ??

Pozdrawiam !

Użyj tego programu http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash … 33983.html i zinstaluj Flasha na czysto.

Zainstalowałem Flasha 10.3 , i plugin(wtyczke) też 10.3 i już problem minął, lecz filmiki nie chodzą tak płynnie jak na 11.4 :frowning:

Myślicie czy się da jakoś tego flasha najnowszego mieć, ale nie mieć problemów ?

Podaj jaki sprzęt masz, we flashu 11 wzwyż brak pomijania klatek.

Aktualnie na moim Celeronie 1.2 z grafiką zintegrowaną Trident na SDramach filmy lecą w miarę płynnie bez problemów z synchronizacją na Becie Flasha 11.5 przy 240p na małym ekranie.

Spróbuj tego na 11.4.

Aby wyłączyć tryb chroniony, należy dodać parametr - ProtectedMode=0 (zero) do pliku mms.cfg znajdującego w C:\windows\system32\Macromed\Flash. Wyłącza piaskownicę. Podane na stronie producenta w razie problemów.

Mój sprzęt:

Intel Celeron 2.40GHz

192mb Ram

Karta graficzna: SIS 661FX

Tak wiem słaby :wink:

Ja oglądam głównie na 360p.

Dodałem tą komende, i nic to nie zmieniło. Po zainstalowaniu flash’a 11.4, znów brak synchronizacji, lecz lepsza płynnośc filmików :confused: Chyba, że muszę zresetować komputer, czy coś ?