Opóżnienie internetu 600-700ms

Witam, mam taki problem mam od bardzo długiego czasu [z rok] bardzo wysokie opóżnienie internetu 500-600ms przez 24h na dobe.Posiadam Liveboxa 1.0 z internetem 10 mb/s.Dzwoniąc do neostrady trzy razy za każdym razem mówili że zgłosili sprawę do techników, i problemy na łączu powinny wrócić do normy w ciagu 48 h.Ale oczywiście mija już 4 tydzień i nie wiem co zrobić.

Myślicie że zmniejszenie szybkości internetu do 1 mb rozwiąże mój problem?

Speedtest.pl

http://i.imgur.com/5eEe2G9.png?1

Wiersz polecenia:

http://i.imgur.com/VTxHewZ.png?1

Statystyki ADSL:

http://i.imgur.com/EctgJnA.png

Przepraszam bardzo ale co ty chcesz zmniejszać, przecież na Speedteście wyraźnie widać że masz poniżej 1Mbita. Albo oni coś kombinują ( Neostrada), albo może ktoś ci się wbił na WIFI jak masz niezabezpieczonego, albo coś z Liveboxem się dzieję.

Jeśli w umowie widnieje 10Mbit, to odrazu bym do nich dzwonił i się kłócił żeby to naprawili. Niech przyjeżdża technik i niech kombinuje, tak ma zrobić żeby było dobrze :stuck_out_tongue:

Na Wifi wądpie, mam zabezpieczenia, myślę że jest przeciążenie na linii, mój znajomy który mieszka dwie ulice dalej ma ten sam problem tyle że z Netią 8 MB, (mieszkam na wsi).Hmm co poradzicie, skoro neostrada mnie olewa?