Opózniony zapis nie powiódł się

ostatnio podczas wysylania/ sciagania danych z netu pojawia mi sie ten nieszczesny komunikat,!!

{Opóźniony zapis nie powiódł się}

System Windows nie mógł zapisać wszystkich danych dla pliku x.

Dane zostały utracone.

Powodem tego błędu mogła być awaria sprzętu komputerowego lub połączenia sieciowego. Spróbuj zapisać ten plik w innym miejscu.

a teraz jak próbowałem obejść problem

modyfikacji wpisun rejestru nic nie zmieniła ,po za tym mam SP2 instalowalem SP3 format dysku itd :smiley:

wymuszanie szybszych trybów UDMA jest wy/

buforowanie zapisu na dysku tez jest wy/ z tym że tylko na jednym z dysków bo mam dwa …na systemowym w opcjach dyskow (ppm–wlasciwosci–sprzet–wlasciwosci–zasady) “buforowanie i bezpieczne usuwanie” nic nie moge zmienic (wszystko nieaktywne);/

co mozna z tym zrobić jeszcze …ogólnie mówiąc jak macie jakis pomysł lub spotkaliście sie już z tym to piszcie :smiley: thx z góry pzdr:D :expressionless: :expressionless:

Poczytaj informacje zawarte na TEJ STRONIE,może znajdziesz odpowiedź.

no własnie już byłem na tej stronce:d i wskazówki podane w artykule nic nie zmieniły ,być może jest już dysk uszkodzony,myśle tak dlatego że… instalacja od nowa xp za nic nie zmieniła ,znacie jakis dobry program którym mógł bym sprawdzic stan dysku i ewentualnie naprwaic uszkodzone pliki:D moze to jest rozwiazanie skoro nawet sp3 nic nie pomoga i reinstal xp’ka, ??

Autograf ,

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własne posty i usunąć błędy.

A na jakim nośniku zapisujesz ściągane dane ??

Komunikat taki często pojawia się jak za wcześnie zostanie wyciągnięta pamięć flash z gniazda USB.

Bardzo możliwe, że masz na nośniku niepoprawne sektory.

Musiałbyś sprawdzić to wpisując w Linii Poleceń chkdsk X: /f ,

gdzie X: to litera partycji, która ma być sprawdzona i ewentualnie naprawiona.

niestety nie jest to pamięć przenośna :smiley: jak napisalem w poście sa dwa dyski:D

asterisk tak sie składa że ja ledwo mogę co kolwiek napisać :smiley: cudem napisałem temat i odp za misat kręcić nosem sam byś coś doradził :smiley:

" “”"Bardzo możliwe, że masz na nośniku niepoprawne sektory.

Musiałbyś sprawdzić to wpisując w Linii Poleceń chkdsk X: /f,

gdzie X: to litera partycji, która ma być sprawdzona i ewentualnie naprawiona."""

o właśnie tego sie obawiam :d

chkdsk już sprawdzałem i za pierwszym razem coś znalazł (kilka bajtów uszkodzonych plików ) ale zero bad sektorów

jest jakis program którym mógł bym naprawić ten problem ??? kiedyś czytałem że jak sie nie da już naprawić uszkodzonego sektora dysku za pomocą xx programu można sprawić ze te cześci dysku sa dla systemu nie widoczne :smiley: i nie próbuje ich odczytać , mniej wiecej jakos tak to lecialo hehe :smiley: pzdr

jak coś to piszcie :smiley:

Straty wynikające z tego stanu rzeczy nie są takie wielkie.

Zwykle system też daje radę odzyskać dane z tych sektorów.

Odzyskane dane są umieszczane w katalogach głównych partycji w ukrytych folderach FOUND.000, FOUND.001, FOUND.002 itd.

Stamtąd możesz je z powrotem przenieść na swoje miejsce.

spoko ja mogę przywrócić te pliki tylko nie bede tego robil po każdym uploadzie czy downloadzie …rozumiesz o co chodzi:D dlaczego system sobie z tym nie radzi:D miał byc problem rozwiązany w sp2 a nie jest nawet w sp3 …owszem komunikat nie wyskakuje ale tak muli kompa ze nie da się nic robić :smiley: dwa procesy chodzą po 50% procka:D to nam daje 100%

dlatego pytam o jakis program dobry bo chkdsk nic teraz nie wykrywa ,wiec jest za słaby skoro problem jest a błedu nie ma wg chkdsk

pzdr