Oprogramowanie Brothera DCP-130C- problem!

(Marcinhoch) #1

Witam wszystkich.

Mam problem z zainstalowaniem oprogramowania do urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-130C. Sprzęt działał poprawnie na kompie, ale po formacie próbowałem zainstalować sterowniki i program obsługujący (z płyty producenta, jak i potem z oprogramowania ściągniętego ze strony producenta), ale instalacja zatrzymuje się na 33%. Raczej nie jest to wina komputera, bo próbowałem instalować na dwóch różnych i pojawiał się ten sam problem. Jeśli ktoś wie o co może chodzić z góry dziękuję za pomoc.

(SeBoLaS) #2

Wyskakuje jakiś błąd??Jak tak to podaj kod błędu

(Marcinhoch) #3

Coś wyskakuje po długim czasie bezczynności ale już nie pamiętam treści komunikatu. Spróbuje to teraz jeszcze raz zainstalować i napiszę jaki komunikat się pojawia.

-- Dodane 05.01.2009 (Pn) 20:16 --

Po jakiejś godzinie i zatrzymaniu się na 33% pojawia się napis :"Installation failure" i instalacja się kończy. Może coś wspólnego z tym ma fakt, że w czasie pierwszego włączenia urządzenia (jeszcze bez jakichkolwiek sterowników) system XP zachowuje się dziwnie, bo z prawej dolnej strony ekranu najpierw pojawia sie informacja o instalacji nowego sprzętu, a następnie w "dymku" napisane jest: instalacja urządzenia nie powiodła się, może ono funkcjonować nieprawidłówo. To wszystko dzieje się w czasie instalacji oprogramowania producenta, bo dopiero w trakcie jego instalacji, jak podaje instrukcja należy włączyć sprzęt (pojawia się komunikat odnośnie tego).