Oprogramowanie do diagnostyki

Właśnie dostałem od znajomego taką prośbę:

nie masz jakiegos programu do diagnozowania programow jak nie chca sie uruchomic? Photoshop mi nagle przestal dzialac. Niby sie uruchmia i na koncu po prostu wszystko znika i jakby nigdy nic zostaje tak jak bylo... moze chociaz cos do systemowej diagnostyki dobrego

Czy jest jakiś sprawdzony przez szanownych userów program który mógłbym mu polecić?

możesz rzucić okiem tutaj ale wątpie żeby któraś z tych aplikacji pomogła.

czy tylko photoshop przestał działać?

czy twój kolega ma wersje próbną na 30 dni photoshopa?

czy próbował re-installu?

czy przez przypadek nie usunął jakimś powiecmy programem wpisów z rejestru i przez to się photoshop nie uruchamia?

czy był to odosobniony przypadek nie uruchomieia się poprawnie aplikacji?

Przestał działać tylko Photoshop

Program jest w pełnej wersji

W rejestrze nie grzebał

Czasami miał zawieszenia tego programu ale “całkowita odmowa współpracy” nastąpiła pierwszy raz

Reinstall zostawił sobie jako ostateczność jeśli nie znajdzie innego rozwiązania.

Update

Kolega podejrzewa problem z pamięcią (komputera, nie kolegi :wink: )

a jaką ma pamięc? możliwe że program się zawiesza podczas działania dużej ilości programów.

Ma 2 kości po 512 MB ale drugą kość dodał bo przedtem miał problemy z wygodną pracą na Photoshopie. Teraz jednak myśli że problemy te były raczej spowodowane błędami na tej pierwszej kości.

Poleciłem mu sprawdzenie za pomocą Memtest.

Jeśli będą jakieś konkrety to będę kontynuował ten temat lecz na razie czekam na wiadomości od kumpla.

Dzięki za podpowiedzi.

Greg0r0: Lol ? co ty gadasz :confused:

sdar: a przeskanował kompa - S&D - spyware itd ?