Oprogramowanie do ipoda shuffle

Otóż kupiłam sobie ipoda shuffle na allegro - takiego bez oprogramowania. miało być prosto i pięknie - ściągam darmowy iTunes i wszystko chyca. Oczywiście ściągnęłam i pojawiły się problemixy - gdy podłączam wtyczkę do usb, to mnie informuje - zresztą słusznie - że znaleziono nowy sprzęt i otwiera się okno “Kreator znajdowania nowego sprzętu. Zapraszamy” i opcje do wyboru: "Czy system Windows może się połączyć z witryną Windows update, aby wyszukać oprogramowanie? " - no to ja mu, ze “Tak, tylko tym razem” - i czekam aż znajdzie sobie ten sterownik. czekam, czekam…iiii - "Nie można zainstalować tego sprzętu ponieważ kreator nie znalazł wymaganego oprogramowania ". No to dawaj jeszcze raz - tym razem na pocz klikam opcję “Nie tym razem” i klik “Dalej”. Następnie czytam "Jeśli do sprzętu dołączony był instalacyjny dysk cd lub dyskietka włóż ten nośnik teraz ". Tutaj zaznaczam “Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji” - i dalej nie wiem już co… wreszcie to zamknęłam. w końcu iTunes jest już zainst, co nie? Tyle, ze po podłączeniu wcale nie pokazuje mi się lista utworów nagranych na ipoda. wciąż jest tylko lista utworów z katalogu “Moja muzyka” (samych wyszukanych przez itunes automatycznie mp3). Więccccc jak z tym sterownikiem? A może niepotrzebny? Może mi ktoś napisać, co mam zrobić, zeby móc sobie normalnie przesyłać i kasować muzykę na ipodzie?