Oprogramowanie do k550i nie działa

Od jednego z użytkowników z forum pobrałam opragmowanie do sterownika kabla USB do komórki Sony Ericsson - model - k550i i teraz nie działa dlaczego??? Jakie mogą byc tego przyczyny??? Nie da sie zobaczyć zdjęć ani nic… Trzeba jeszcze cos do tego zainstalować lub pobrać??? Komputer Vista…

Zostałeś moderatorem?

A dokładniej co Ci nie działa?Zainstalowałaś wszystkie sterowniki?Potrzebujesz jeszcze programu możesz użyć oryginalnego softu producenta,ale ja go nie polecam,zdecydowanie lepszy jest MyPhoneExplorer.Jezeli chcesz tylko kopiować zdjęcia czy muzykę z telefonu na komputer lub odwrotnie to nie musisz instalować sterowników i programów,wystarczy,że po podłączeniu telefonu do komputera wybierzesz (w telefonie) Transfer plików a zainstaluje się on jako dysk wymienny i możesz wtedy sobie przegrywać zdjęcia.

W grę wchodzi także niesprawny kabel. To dotyczy głównie kabli z Allegro (może ja mam takiego pecha). Ostatni, który kupiłem działa tylko po mocnym ściśnięciu wtyku USB.

nie nie ja mam oryginalny kabel…

Dzięki wszystkim za pomoc! !!

a ty przestań otować. Marzenia , czy po podłączeniu telefonu widać dysk wymienny na komputerze? Jeżeli nie to uruchom komputer ponownie i zastosuj się do wskazówki heveta ,

ok dzieki…