Oprogramowanie do masowej wysyłki SMS-ów

(michal_k) #1

Szukam jakiegoś oprogramowania do masowej wysyłki SMS-ów. Możecie polecić coś z tego zakresu? Samodzielna wysyłka SMS-ów raczej odpada, bo wczytujac się w regulaminy sieci, jest to zakazane z cywilnych kart. A wiem, że tak robią - bo sam jestem zapisany do takich (np pizzaportal - ale nie tylko).

(januszek) #2

W jaki sposób za pomocą oprogramowania chciałbyś obejść regulaminowe ograniczenia operatora?

(kowgli) #3

Jest wiele usług do tego, choćby Twillio, Plus MultiInfo SOHO albo SMSAPI. Nie robisz tego bezpośrednio z fizycznego urządzenia / karty.
Wystarczy wpisać w google “wysyłka SMS”.

(Stormiak12) #4

Oprogramowanie, to chyba takie które dostarcza producent telefonu - wówczas można za pośrednictwem laptopa np realizować wysyłkę SMS-ów.
Tyle tylko, że do masowej wysyłki SMS raczej się to nie nada. Nie będzie to najlepsze rozwiązanie.
Do tego typu zastosowań zwykle korzysta się z serwisów posiadających odpowiednie API do realizacji takich usług. Znajdziesz je w wielu miejscach np Freshmail.

(krystian3w) #5

Pizza portal chyba nie wysyła z 9 cyfrowego numeru i pewnie większość telefonów nie doda jej do Książki adresowej.

1 Like
(Stormiak12) #6

To właśnie wynika z API SMS - tam możesz wstawić różne parametry, np takie jak właśnie nazwę brandu, zamiast nr telefonu.
Oczywiście standardowo przy wysyłce ze smartfona niema takiej opcji, ale gdy zlecamy wysyłkę z wykorzystaniem serwera z API SMS - to taka opcja jak najbardziej jest taka możliwość.

1 Like