Oprogramowanie Flash

Witam, chcialbzm spytac jakie oprogramowanie do tworzenia animacji flash pozwala na stworzenie jak najmniejszej wielkosc pliku na dysku. Dokladniej: pracuje na Alligator Flash Designer i powiedzmy tworzac baner wielkosci 1000x200 wazy od 370kb. Patrzac powinien on wazyc ok 25kb. Uzywalem kompresorow, jednak takowe niszcza jedynie jakosc. Jaki programy pozwalaja na taka mala wielkosc pliku?? Prosze o odpowiedzi:)

Zależy od jakości zasobów które tam używasz. Spróbuj prze-kompresować np. IrfanView wszelkie grafiki do mniejszej jakości starając zachować akceptowalną jakość, zmniejszyć ich wielkość jeżeli są większe niż potrzeba, podobnie jeżeli używasz dźwięków. Ew. przejść na grafikę wektorową. Wszelkiego rodzaju kompresory na które się natknąłem zazwyczaj niewiele robiły (strata masy na poziomie 5-10% to maks jakie udało mi się uzyskać)

Ponadto sam Alligator Flash Designer może dawać spory narzut. Najlepiej byłoby użyć do tego Adobe Flash ew. pobawić się we Flexie. Z tego co wiem to projekty we Flexie da się stworzyć nie wydając nawet złotówki na oprogramowanie - do Eclipse’a widziałem jakieś wtyczki czy cóś umożliwiające to

Czy pomijajac juz kompresje obrazow itp., w Alligatorze badz Swishmaxie mozna jakos ustawic ile plik ma zajmowac? chodzi mi o opcje podobna przy zapiswyaniu plikow jpg w photoshopie.

czeqo ,

Zapoznaj się z - tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.