Oprogramowanie HP - nie da się zainstalować

Hej.

Chciałem mojej siostrze zainstalować na komputerze polską wersję oprogramowania do urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet f2180.

I tu pojawiły się schody - niemieckie oprogramowanie nie chciało się odinstalować, więc usunąłem pliki z dysku i menu Start ręcznie. Programów już na dysku nie ma no i gdy teraz chciałem zainstalować polską wersję, to instalator instaluje tylko program do zamawiania materiałów eksploatacyjnych przez internet.

Teraz gdy chciałem zainstalować ponownie niemieckie oprogramowanie, w instalatorze przy wyborze aplikacji do zainstalowania przy wszystkich (prócz tej aplikacji do zakupów materiałów do HP) pisze, że aplikacja jest już zainstalowana, a nie ma jej na komputerze!

Teraz, jedyne co się da robić, to drukować - a nie da się nic zeskanować! :frowning:

Bardzo proszę o pomoc, jakiekolwiek wskazówki co mam zrobić, bo siostra mnie zabije. :frowning:

System, to Windows Vista 32-bit, a urządzenie, to HP Deskjet F2180.

zainstaluj jeszcze raz niemiecką wersję i co to znaczy że nie dało się odinstalować coś sknociłeś

wchodzisz w panel sterowania - dodaj usuń programy rozwinie się lista wybierasz z listy i usuwasz.

wyczyść rejestr i próbuj zainstalować

Wyczyść rejestr:

1).Rozpocznij znowu instalację niemieckiej wersji i zapamiętaj sobie nazwy programów, które mają się zainstalować.

2). Po zakończeniu nieudanej instalacji, wyszukaj w “regedit.exe” wszystkie odwołania do tych nazw i wykasuj je (bez obawy - systemu sobie nie zepsujesz)

3). Zainstaluj sobie “http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2686&Wise+Registry+Cleaner+3.7+Build+127”, uruchom i, po skanowaniu, usuń wszystkie elementy, zaznaczone na zielono.

4). Zrestartuj system

Nie da się, bo w instalatorze wyskakuje jakieś info i pisze tylko zakończ (wszystko jest po niemiecku, a ja niemcola nie znam ;/)

@yadmiral

Jak mam wyszukać te wszystkie odwołania do tych nazw, skoro tam jest pełno tego i nie wiem od czego zacząć i gdzie tego szukać?

free_roscoe , wejdź w Start->Uruchom… wpisz regedit i szukaj tych kluczy:

usuń je. Pamiętaj, aby zrobić kopię rejestru (Plik->Eksportuj) na wszelki wypadek.