Oprogramowanie z gazet

Mam pytanie:

Czy warto kupowac oprogramowania z gazet typu 'Komputer ‘, ’ Pc World’ ? Czy lepiej ściągac programy bezpośrednio z internetu narażając się na różnego rodzaju wirusy ? :slight_smile:

jak chcesz mieć pełne wersje programów za w miarę niską cenę to se opłaca i wierz ze te programy ci się przydadzą

Raczej warto zainstalować antywirusa, a programy pobierać tylko z pewnych źródeł jak http://dobreprogramy.pl lub ze stron producenta. Tam na pewno nie znajdziesz wirusów :slight_smile:

A czasopisma też warto kupować, bo często za grosze dostajemy program, który wart jest kilkakrotnie więcej.

Bardzo dziękuję za rady…

Ostatnio nawet jakiś program antywirusowy ściągnęłam z neta z wirusem :frowning: .Nie znam się za bardzo na tym wszystkim ale mam nadzieję ,że pomału nauczę się wszystkiego co należy umiec. :slight_smile:

Jeśli się nie orientujesz w programach, to pomysł z kupowaniem gazet jest bardzo dobry. Znajdziesz tam często pełne wersje programów, które w sieci są niedostępne, poza tym do wielu programów w gazecie znajduje się rozbudowane opisy samego programu jaki całego procesu instalacyjnego, dla kogoś takiego Ty takie artykułu będą bardzo przydatne, wiele z nich będziesz mógł się nauczyć.

Poza tym zachęcam do pobierania programów z dobreprogramy.pl, o czym już wcześniej kolega wspomniał.

raz mój kolega kupił gazetę z zawirusowaną płytką …

Dlatego na opoakowaniach płyt jest dołączony dopisek “[…]Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za wadliwe funkcjonowanie programów zamieszczonych na płycie oraz za ewentualne szkody powstałe w wyniku ich użytkowania” :smiley: