Opteron

No właśnie , a wszyscy mnie przekonywali , że do gier jest lepszy AMD. Więc cały czas poruszam sięw tych “okolicach”. A znowu Intel. Owszem dwurdzeniówka , ale jak on sobie będzie radził z grami?

bardzo dobrze , kto Ci to powiedział że AMD jest lepszy do gier ?? :expressionless: obie firmy są na jednakowym poziomie wg mnie

wg produkt który podał husar byłby bardzo dobry , na pewno nie zawiódłbyś się na nim :wink:

Jak masz kasę to lepiej do gier Dwa Jaja od Firmy AMD, tyle że są droższe a i z tych pentiumów już można sobie podkrecać całkiem całkiem

:smiley:

najtańszy dwujajowiec od amd kosztuje coś w granicach 1400 zł. , zobaczymy o ile stanieje po premierze AM2 :roll:

Może ten 805 Cię zainteresuje skoro na Intela żeszliśmy :slight_smile: dwa jajka a podkręcalność wybitna :slight_smile:

AKTUALNA CENA W KOMPUTRONIKU - 531zł

A widziałeś jakieś testy gier? NA AMD zazwyczaj wypadają lepiej.

To okaże się już niedłuo. :wink: Pozatym najatńsze dwa jaja od AMD na AM2 mają być tańsze niż obecne na s. 939… więc może być bardzo tanio… :smiley: A to lepiej dla nas…

nom

http://pclab.pl/art15696-6.html

Właśnie chodzi o to , żeby wydać jak najmniej , a mieć coś co spełni moje oczekiwania co najmniej przez 2 lata.Na początku zastanawiałem się nad Intelem dwurdzeniowym, ale do gier sugerowano mi Athlona. Myślałem o procesorze dwurdzeniowym. Więc jak Intel dwurdzeniowy będzie sobie radził z wymagającymi grami przy współpracy z kartą Radeona X1900XTX , 2 GB Ramu ,i topową płytą ASUSA?

bardzo dobrze 8) nie napalaj się tak , premiera am2 już niedługo , zobaczymy jak będzie z cenami , może kupisz coś od Amd z serii X2 :wink:

Zgodnie z prawem Moore’a to wszystko idzie do przodu , tym bardziej premiera AM2 i kto wie jak się Ceny ułożą ?? możesz sobie kupić Athlona głównie pod gry, ale idąc z duchem czasu na dzień dzisiejszy widzi mi sie Pentium D(cenowo) gdzie w grach może(chociaż złożone gry wielowątkowe na 2 jaja tu sobie poradzi ) nie błyszczy ale aż tak źle nie jest a w kompresji i obróbce itp będzie górą wybór należy do Ciebie :twisted:

A premiera 23.05. Czy coś się zmieniło?

nic się nie zmieniło z tego co wiem

Płyty AM2 od MSI można już kupić a procki z tego co pamietam będą dopiero w czerwcu

w Polsce ?? czy ogólnie za granicą ??

Ciekawe , czy to bedzie miało wpływ na cenę AMD 939 już wcześniej?

Ceny już spadły. Obecnie A64 3000+ na s. 939 dostaniesz już za 410zł.

Ale ja chcę kupić dwurdzeniowego.

Centy też spadły jednak nie tak drastycznie. To był tylko przykład.

A jak według szcownych fachowców z tego forum procek Jednordzeniowy np . ten powyżej wystarczy na najbliższe 2 lata?

Starczy na tyle na ile będzie spełniał Twoje potrzeby. A czy to będzie rok, czy dwa lata to wróżki spytaj 8)