Optymalizacja karty graf i format wma

czy są jakieś programy do optymalizacji karty graf, tak aby ją ustawić

na najwyższa wydajność, wiem że jest taka opcja w sterach ale chodzi mi o program

i który format zajmuje mniej miejsca mp3 czy wma ?

Istnieją programy do ustawienia grafy pod swoje widzimisie i są do tych programów presety (np: na najlepszą wydajność) ale lepszym rozwiązaniem jest ściągnięcie zmodyfikowanych sterów i ustawienie w nich najlepszej wydajności (większość ma preset na wydajność, jakość i “normaly” czyli wydajność = jakość) i nic nie robienie przy sterach. Zazywczja poprawia się wszystko ale kosztem grafiki.

Co do formatów: Zależy jaka jakość ale teoretycznie WMA powinien zajmować mniej miejsca

no to zapodaj mi coś takie go

gf 4 mx 440

bo i podkręcałem to dziadostwo, i w sterach sie bawiłem i odniosłem mały sukces a właściwie 5-8 fps w counter-strike :C

Jest taki “tweak” do nvidii, który po dodaniu do rejestru we właściwościach ekranu w zakładkach GeForce ukaże nam dodatkowe opcje, dzięki którym zwiększymy prędkość GPU, pamięci ram i inne . Robi się to na własną odpowiedzialność!

Tutaj do ściągnięcia, możesz też zrobić wersję “mini” tak jak TU jest to opisane, lub wysyłam na meila gotowy “klucz” 8)

mogę dostać opis do tego 1 ?

czy jak wcześniej podkręcałem karte rivatunerem to tam mam wrócić na standardowe ustawienia ?

Niestety nie mam, ale wrzuć w google hasło NVTweak i znajdziesz pełno opisów na różnych forach, ja osobiście używam tylko wpisu w rejestr, czyli regulacji częstotliwości taktowania :slight_smile:

ja sobie karte podkręciłem w rivatunerze

250 @ 315

333 @ 420

Dawałeś jakieś dodatkowe radiatory i wentyle?

paste na pamieci wymienilem i tyle, od 4 dni chodzi bez problemu