Optymalizacja Windows 10

witam

poszukuje dobrego programu do optymalizacji win 10   co prawda jest ich dużo do pobrania tutaj lecz nie wiem który najlepiej zaoptymalizuje uzywalem ashampoo winoptimizer 12 , avg tune up ale każdy z nich cos zostawial w systemie nie mowie już o advanced system care który po czyszczeniu usunal plik systemowy i musialem przywrocic system… do tej pory mam ccleanera

Cześć.Na własnym przykładzie widzisz do czego doprowadzają -“ulepszacze” ,tak że już powinieneś wyciągnąć wniosek.Cclener bardzo dobry wybór ,dodałbym jeszcze Revo Uninstaller o ile go nie masz na twardzielu i to wszystko z programów które zapewniają porządek.Szybkość uruchamiania ,zamykania systemu ,instalację poszczególnych programów, jak i przyjemność z pracy na win10 zapewni dysk SSD na którym powinien być zamontowany system.Ja uważam te dwa programy za niezbędne do utrzymania porządku na twardym dysku i tylko te .Dysk SSD poprawi szybkość i wydajność w poszczególnych procesach uruchomionych na nim- da niezłego kopa.pozdrawiam