Optymalne sterowniki pod 8800GTS

(Toffik325) #1

Witam!

Jakie polecacie sterowniki pod 8800GTS 640MB? Najnowsze ze strony nVidii to chyba nie jest najlepszy pomysł, bo są one optymalizowane pod nowsze serie, a na moim staruszku raczej osiągnę niższe wyniki :wink: Może polecacie jakieś modowane? Długo w tym nie siedziałem, a podejrzewam że tutaj może być mój problem z BSODami.

Pozdrawiam!

(Skomerko) #2

Poczekaj aż wyjdą te sterowniki z serii 260, które wydają się bardzo dobre. :wink: I poprawiają wiele błędów.

(Toffik325) #3

Hm, no właśnie, tylko one są tworzone pod najnowsze GeForcy :wink: Na swojej karcie prawdopodobnie nie uzyskam dobrej wydajności na najnowszych sterownikach. A akurat te potrzebuję na gwałt, bo aktualnie nie mam żadnych :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!

EDIT: Testowaliście kiedyś sterowniki XTreme-G z TweakForce?

(Łukash) #4

Zdaję się ,że ja przekonałem się o tym w bardzo nie miły sposób (kod 43)

Sprawdź 182.08/182.50 ostatnie z serii GeForce Release bez ION.

(Toffik325) #5

Zainstalowałem nowe sterowniki (w tym przypadku Xtreme-G), udało mi się włączyć grę i działa praktycznie tak samo jak moje poprzednie 19x modded by Side. Ale niestety nie rozwiązało to mojego problemu z BSODami.

Sprawdzałem po kolei pamięć - to wywaliło na jednej kości, podpiąłem te "dobre" i później również wywaliło. Czyli jestem w kropce. Poczytałem trochę, to polecali aktualizować sterowniki. Te były dość stare od karty sieciowej, zaktualizowałem. Poprzemieniałem RAMy w inne sloty i na razie działa, na razie :wink:

Pozdrawiam! Dziękuję :wink: