Orange box - instalacja z DVD

Mam Orange box i nie chcę ściągać gry z steama (już aktywowałem na steamie) chciałbym ją zainstalować z dvd. niestety nie jest to takie proste ponieważ nie widze takiej opcji. Mam też płytę dvd 2 która nie chce się uruchomić (na płycie jest pare jakiś plików (chyba instalacyjne) ale nie włącza się autorun. Pomocy :frowning:

Już doszedłem do tego. Trzeba (po aktywacji) włożyć dysk 1 i wybrać opcje “zainstaluj orange box ponownie”(co za debil to polonizował) i wtedy rozpoczyna się instalacja z płytki. Temat można zamknąć.

Pozdrawiam :mrgreen:

no aktywowałem kod. Włożyłem dysk 1 i dałem “Zainstaluj Orange Box ponownie” i coś instaluje się w steamie a nie zplytki a gdy się zainstalowało to w katalogo My Games gdy dałem na team fortress 2 a następnie na uruchom no i kupa pisało ze w chwili obecnej gra jest nie dostępna. A z płytki nic się nie instaluje i poco jest ta druga płyta?. Prosze o dokładny opis instalacji Orange Box. Z góry dzienkuje :smiley:

Ja mam inny problem, mam na kompiuterze 2 dyski, dysk 1 80GB kiedyć dzielony na 3 partycje, dysk C,D i E , i dysk G 500GB, po partycjonowaniu dysku 1 na pojedynczy dysk C został dysk D o pojemności 0KB, odinstalowywyałem go 3 razy i partycjonowałem dysk jeszcze raz, ale on po prostu wraca, a orange box chce zostać zainstalowany na D, i nie daje mi możliwości wyboru dysku. Pierwszy raz sie z czymś takim spotykałem.

Ktoś coś wie na ten temat?