Orange FREE z Laptopem

Witam, zastanawiam się na z korzystaniem z oferty Orange FREE z laptopem.

Prosił bym o wasze opinie czy się opłaca?

Szczególnie chodzi mi o opinie laptopów które proponują.

http://www.orange.pl/portal/map/map/internet_free_promo?rp=internet_free_promo&articleId=2873415&rc=INTERNET_FREE_PROMO

^^^ link do parametrów tych laptopów.

Ale zastanawiasz się w kontekście zakupu laptopa, czy zakupu internetu? Jeśli chodzi o laptopa za 1 zika, to nie warto - przepłacisz. Jeśli w kontekście internetu, to zyskasz wygodny, ale niezbyt “pojemny” (limity!) - może sobie pocztę poczytasz itp. ale nie za dużo i nie za szybko. W obu przypadkach możnaby się zastanowić czy to warto być tak “mobilnym” obecnie jest to dosyć drogie rozwiązanie. No chyba, że mieszkasz na pustyni (nie ma innej alternatywy wśród dostawców internetu) lub masz puste kieszenie (laptop za zika ? dwa razy drożej niż w sklepie, bo dopłacasz do niego w abonamencie).

Zastanawiam się w kontekście Laptopa, czyli bardziej opłacalne będzie kupić laptopa w sklepie?

dużo bardziej… bez kitu… trzeba się tylko trochę porozglądać i dostaniesz fajniutki sprzęt. Może nawet poszalejesz i jakieś 17 cali gdzieś wyhaczysz. Ja swoje lenovo kupiłem (w styczniu, jak kryzys jeszcze raczkował) za 1600 zł, w tym samym czasie w mediamarkt reklamowano toshibę a300 o podobnych parametrach za 2300. 2 miesiące później znajomi kupili hp550 z prockiem t5470 za 1700 zł. Wychodzi dużo taniej jak w przypadku abonamentów i za różnicę to machniesz sobie jeszcze torbę, troszkę ram’u, może router wifi, myszkę porządną, albo, co w przypadku hp jest całkiem fajnym gadżetem rozszerzenie gwarancji do np. 3 lat.

Nie wiem jak obecnie ceny stoją, ale może zainteresujesz się hp 6820 lub hp 6830…?