Orange Freedom Pro -spadki zasięgu

Mam internet z orange już 4 miesiąc i od pewnego czasu zdarzają mi się spadki zasięgu , to znaczy mam zasięg na full siedze na necie i nagle zasięg spada do zera i zrywa połaczenie pomaga wtedy tylko wyłączenie i ponowne włączenie modemu. Co o tym myślicie?

może modem się przegrzewa?? ile mnie więcej “serfujesz” po necie??

Naprawde krótko używam neta, czasami traci zasięg na początku sesji ale zazwyczaj tylko raz dziwne jest też to że w okresie próbnym nie było żadnych problemów a teraz pomimo że jak mam zasięg na full to czasami wolno ładują się filmiki, prędkość

przesyłu danych skacze i spada czasami nawet do 50 kb/s.

Może i wina modemu(router axsses.tel)-masz CDMA :?: A może wina obciążenia BTS-czyli przybyło użytkowników? lub też może trafił Ci się wadliwy modem.Jeżeli mówimy o CDMA-które i ja posiadam od stycznie-i nie mam żadnych problemów(a mieszkam gdzie diabeł mówi dobranoc)Zapraszam na nasze forum:www. bez kabli.pl-może tu znajdziesz odpowiedż.

Czy na te modemy przysługuje gwarancja? Bo to chyba nie jest wina zbyt dużej liczby użytkowników w okolicy z tego co wiem tylko ja mam taki internet.

A czy zajrzałeś na forum :?: http://www.bez-kabli.pl/viewforum.php?f … 2ba5a059a1 tu też było o wadliwych modemach-niesiesz do nich i muszą Ci naprawić bądż wymienić :lol:

Dzięki za pomoc już kiedyś zaglądałem na forum “Bez kabli” najwyżej jak te problemy będą się stale powtarzały to pójdę do salonu niech mi pomogą w końcu od tego tam są.