Orange Freedom Pro -spadki zasięgu

(Kamilorzech199210) #1

Mam internet z orange już 4 miesiąc i od pewnego czasu zdarzają mi się spadki zasięgu , to znaczy mam zasięg na full siedze na necie i nagle zasięg spada do zera i zrywa połaczenie pomaga wtedy tylko wyłączenie i ponowne włączenie modemu. Co o tym myślicie?

(fialas1819) #2

może modem się przegrzewa?? ile mnie więcej "serfujesz" po necie??

(Kamilorzech199210) #3

Naprawde krótko używam neta, czasami traci zasięg na początku sesji ale zazwyczaj tylko raz dziwne jest też to że w okresie próbnym nie było żadnych problemów a teraz pomimo że jak mam zasięg na full to czasami wolno ładują się filmiki, prędkość

przesyłu danych skacze i spada czasami nawet do 50 kb/s.

(Onimusza666) #4

Może i wina modemu(router axsses.tel)-masz CDMA :?: A może wina obciążenia BTS-czyli przybyło użytkowników? lub też może trafił Ci się wadliwy modem.Jeżeli mówimy o CDMA-które i ja posiadam od stycznie-i nie mam żadnych problemów(a mieszkam gdzie diabeł mówi dobranoc)Zapraszam na nasze forum:www. bez kabli.pl-może tu znajdziesz odpowiedż.

(Kamilorzech199210) #5

Czy na te modemy przysługuje gwarancja? Bo to chyba nie jest wina zbyt dużej liczby użytkowników w okolicy z tego co wiem tylko ja mam taki internet.

(Onimusza666) #6

A czy zajrzałeś na forum :?: http://www.bez-kabli.pl/viewforum.php?f ... 2ba5a059a1 tu też było o wadliwych modemach-niesiesz do nich i muszą Ci naprawić bądż wymienić :lol:

(Kamilorzech199210) #7

Dzięki za pomoc już kiedyś zaglądałem na forum "Bez kabli" najwyżej jak te problemy będą się stale powtarzały to pójdę do salonu niech mi pomogą w końcu od tego tam są.