Orange Freedom problem z prędkością

Witam, posiadam internet Orange Freedom 2mb. Od jakiegoś czasu mam problemy z prędkością. Rano, w południe i późnymi wieczorami internet śmiga dobrze, ale w godzinach popołudniowych jest masakra. Strony ładują się dość szybko, ale filmiki już nie co dziwne podczas długiego ładowania bufor tak jakby nie wykorzystywał pełnej prędkości a pingi nie idą nawet w góre tylko są cały czas stałe. Tutaj macie speedtesta z dzisiejszego wieczoru: 1162004096.png . Do orange dzwoniłem 3 razy w ciągu 3 tygodni i nic, ciągle mówili że z ich strony jest wszystko ok. ale w razie czego sprawdzą to technicy i dadzą znać, niestety nie dali. Jutro mam zamiar dzwonić do nich jeszcze raz. Myślałem że pomoże gruntowna reinstalka w7, ale nic nie dało. Antywira mam Nortona 2k10, wcześniej sprawdzał się bezproblemowo i internet śmigał idealnie więc wątpie żeby to był jakiś wir. Jeśli macie jakieś pomysły co to może być to walcie śmiało. Z góry dzięki.

Magiczne “do” na umowie mogą ci sprzedać 20 MB i dać 4 MB realnie albo i nawet lepiej dlatego ja wolałem wziąść od lokalnego ISP za 40 zł 3 Mb/s i praktycznie mam od 280 do 360 :P.

Jeśli chcesz kupić gwarantowaną szybkość to płacisz od każdego Mbit-a nie małą kwotę. A Ty masz dokładnie tak jak xernos napisał(a) - do 2Mbit, czyli transfer od 1b/s do 2Mb/s. Ja mam teoretycznie do 21Mbit a ciągnę zaledwie 1.5-3 Mbit - i jakoś nie narzekam.