Orange freedom


(andrzej2310) #1

Chciałbym zasięgnąć waszej opinii co sądzicie o łączu internetowym orange freedom i routerze TP-Link TD-8910G ?


(klonmarcin) #2

jeśli chodzi o orange freedom, ja mam 1 mb/s na trzy lata po 39 zł/m-c, aktywacja 19 zł, modem zte zxdsl 852 za złotówkę, czekałem na aktywację 16 dni, powiadomienie o aktywacji dostajesz smsem, jak na razie nie narzekam, transfer tak jak trzeba, ping też a mam internet od 2 tygodni, gorąco polecam :slight_smile:


(andrzej2310) #3

Dzięki za opinię, chociaż na innych forach te zdania są podzielone ale będę się musiał zdecydować.


(Xradar) #4

Orang Freedom wychodzi bardzo tanio, sprawdź sobie porównanie na Wybieramy.net. Ale radziłbym się spieszyć bo Netia twierdzi, że TP zaniża ceny dla Orange, więc może niedługo już nie będzie tak tanio, tu więcej: http://lanpolis.pl/2008/08/20/czy-orang ... -internet/


(Barteek) #5

Jestem użytkownikiem Orange Freedom od czerwca. Jeżeli chodzi o jakość połączeń, to naprawdę jestem baaardzo zadowolony. Czekałem tylko 7 dni na aktywację usługi. Od dnia aktywacji nie rozłączyło mnie jeszcze ani razu, transfer nie schodzi poniżej 64KB/s (mam opcję 512), ping 45-55ms, nic się nie wiesza i nie ma żadnych problemów. Na początku również miałem obawy, czytając opinie nt. tej usługi, ale teraz naprawdę nie żałuję wyboru. Radzę tylko wymienić ten modem, ponieważ do najlepszych nie należy (wysoki ping i częste zrywanie połączenia).

Jestem również posiadaczem routera TP-Link TD-W8910G. Jest to moim zdaniem bardzo dobry i stabilny router, łatwy w konfiguracji i nie sprawiający żadnych problemów. Nie zawiesza się, nie wyłącza i nie zrywa połączeń. Zasięg Wi-Fi mam w całym domu i nie ma problemów z podłączeniem się do sieci bezprzewodowej.

Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek pytania, lub będziesz miał problemy z konfiguracją połączenia, to chętnie pomogę :slight_smile:

Pozdrawiam.

Mój wynik na speedtest.net:

321186422.png


(andrzej2310) #6

Na razie dziękuję i na pewno się odezwe w razie problemów.