Orange i laik

Mam prośbę do użytkowników Orange-idea.

Jestem od 4 lat użytkownikiem Ery, ale teraz chce zmienic siec na Orange.

Wybrałem plan taryfowy E-Plan +Nokia 2600 za 1 zł. z 25zł. zobowiązania ( na orange i stacjonarne).

I tu mam problem a z sieci orange nie chcą mi odpisać…czy owe 25 zł. to będzie jakby rata za telefon -czy kasa do wykorzystania na rozmowy/ sms-y.

Czy jest to umowa terminowa tzn. na okreslony czas.

( nigdzie na ich stronie tego nie ma)

Jezeli nawet oew 25 zł. bedzie do wykorzystania to jest to limit ? a jak go zwiekszyc - doładowac ( zdrapki) czy poprostu na rachunku będzie wiecej ?

Dla wiekszosci jest to oczywiste ,ale dla mnie, nie bo nigdy nie byłem w tej sieci, wiec prosze o pomoc. :frowning:

jezeli wybierzesz orange i stacjonarne za 25 zl to do orange i na stacjonarne bedziesz dzwonil za te 25 zl ktore masz abonamentu natomiast do innych sieci juz bedzie naliczane nie z tej kwoty czyli bedziesz placil wiecej 75 gr za min i 20 gr za smsa do innych sieci, ja na twoim miejscu wybralbym wszyscy i na wszystko poniewaz

umowa jest na 2 lata poniewaz wziales telefon,

limitów nie ma jak skonczysz ta kwote deklarowana bedzie ci naliczac odpowiednio 75 gr za min i 20 gr za sms

dzieki to mi dużo pomogło… :slight_smile: a może w takiej sytuacji - skoro na 2 lata to wybrac MIX i doładowywac p[rzez zdrapki ? tu tez bedzie umowa na 2 lata? jak wezme telefon?

to juz tylko od ciebie zalezy, czy wezmiesz mix czy abonament ja osobiscie posiadam abonament. umowa jest rowniez na 2 lata.