Orange - Twój MIX

Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób Orange rozlicza się z abonentami. Do dziś byłem pewien, że jest tak, że nie przychodzą żadne rachunki, nie trzeba biegać i ich opłacać tylko poprostu kupuje się karty doładowujące i za ich pomocą uaktualnia stan konta. Dowiedziałem się, że jest jednak inaczej. Czy mógłby mi ktoś to wyjaśnić?

W planie Twój Mix chodzi o to iż podpisujesz umowę na np. 12 lub 24 miesiące. Zobowiązujesz sie do płacenia co miesiecznych rachunków, np. 25zł, 50zł itd.

Co miesiąc po prostu płacisz :slight_smile: Ale chodzi o to iż masz np. umowe podpisaną na 25zł co miesiąc wiec płacisz tyle. Po wykorzystaniu 25 zł blokują Ci konto. Wtedy bieżesz kartę z Orange i doładowujesz sobie konto i gadsz dalej:)

Natomiast w Twój Plan to wykorzystujesz te np. 25zł i dalej Ci nabija rachunek - nie ma blokady konta.

Sumiując - w Twój Mix płacisz co miesieczne składki. Zabraknie Ci pieniędzy na koncie to kupujesz kartę. Podpisujesz umowę na 12 lub 24 miesiące.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz :slight_smile: Chętnie pomogę :slight_smile:

Czyli jak dostane rachunek i go zapłace to będę miał te 25zł na koncie tak jakbym normalnie doładował konto tylko, że poprzez rachunek. Dzięki za pomoc :slight_smile: