Organizer

Witam, szukam dobrego organizera, coś a’la Rainlendar2, tylko problem polega na tym, że chciałbym jeszcze mieć możliwość synchronizacji organizera z telefonu komórkowego (HTC Wildfire, na androidzie 2.1 bo coś nie mogę się zabrać do aktualizacji softu) jeśli aplikacja będzie potrzebowała instalacji na telefonie i laptopie (a pewnie będzie potrzebowała) myślę, że nie będzie problemu. Najlepiej jakby to była aplikacja darmowa.

IMHO nic lepszego nie znajdziesz. Poza tym z tego co mi się wydaje (bo pewny w 100% nie jestem) to android ma możliwość synchronizacji swojego kalendarza z kalendarzem od Google. Taką możliwość daje również Rainlendar2 w wersji Pro. Możesz tej wersji używać bez ograniczeń. Jeśli za nią nie zapłacisz, to przed każdym wydarzeniem i zadaniem będziesz mieć tylko dopisane

Jeśli ci to przeszkadza, to możesz, tak jak ja, wykupić licencję. 40 zł to nie majątek i jednorazowo można zapłacić. Szczególnie, że licencja działać będzie również na wszystkie nowe wersje programu i można ją instalować na wielu komputerach.

Ustaw synchronizację Rainlendara z Google, telefonu z Google i masz pośrednio synchronizację Rainlendara z telefonem :wink:

Korzystałem jeszcze z EssentialPIM oraz z Outlooka, ale Rainlendar najbardziej mi odpowiada.

ostatnio staram się mieć jak najmniej wspólnego z outlookiem, ale synchro przez google działa :), wielkie dzięki.