Orginalne tusze do Epsona z allegro? Skąd taka różnica ceny?

Muszę kolejny raz zakupić tusze do mojego Epsona DX7450, raczej nie chcę zamienników, w sklepie za mulitpack T0715 chcieli 170zł, w necie najtaniej w sklepie internetowym znalazłem za 140zł, wchodzę na allegro a tu za 75zł :o http://allegro.pl/4-oryginal-epson-100- … 56264.html wydaje mi się trochę podejrzane, ale chętnie bym za oszczędził te parę złoty. Skąd taka różnica i czy to nie jest trochę podejrzane?

A tusze dołączane do drukarek zazwyczaj nie są nabite do pełna. Nie wiem jak jest w przypadku Epsona.

Racja, nie doczytałem tego, ale w sumie jak są oryginalnie zapakowane to po co przepłacać, tylko kwestia tego czy są właśnie nabite do pełna, może ktoś wie jak to jest w przypadku epsona?

EDIT

Originale nie wyjęta z drukarek na allegor kosztują około 130zł, co nadal by było taniej, ale interesowało by mnie jak to wygląda z tymi “wyjętymi”.

Trzeba uważnie czytać opis i dopytywać się o szczegóły bo często tusze niby “oryginalne” okazują się być tuszami regenerowanymi czyli napełnianymi, często napełniane są one kiepskiej jakości tuszem i można się poważnie na takich przejechać.

Takie napełniane często ciekną lub zaklejają głowicę ale podobnie bywa z tuszami nieoryginalnymi tzw. zamiennikami, osobiście wolę zamienniki renomowanych firm niż napełniane nie wiadomo gdzie.

Te są akurat fabrycznie zapakowane, trudno więc żeby były regenerowane.

Kpc21 , tak ale mi nie o to chodziło tylko o to że tanie tusze opisywane jako oryginalne często są regenerowanymi napełnianymi nieoryginalnym tuszem.

A poza tym są firmy które “profesjonalnie” zajmują się regeneracją i które po napełnieniu takiego zbiorniczka pakują go próżniowo podobnie jak robią to w fabryce z oryginałami.

radzę poczytać komentarze tego sprzedającego - szczególnie te negatywne.

Napisał, że wyjęte z drukarki a wystawiona ilość to 99 szt.

Raczej zrezygnowałbym z tej MEGA PROMOCJI

Wiesz komentarzy jeszcze nie przeglądałem, ale zawsze to robię przed zakupem, a do tego takich ofert jest masa na allegro, ale chyba jednak dopłacę do pewnych http://allegro.pl/multipack-t0715-t0711 … 48859.html te wyglądają raczej na pewne co nie (co prawda nie mają opakowania zbiorczego)? A może ktoś miał już styczność z zamiennikami do tych drukarek? Pytam tak z ciekawość jak to tu wygląda.

też bym wybrał drugą ofertę

Dzięki, tak też zrobię :smiley: . Trzeba jednak na wszytko uważać przy kupowaniu :x .

Tak czy siak, Epson nie daje tuszy w połowie nabitych do swoich drukarek. Epson chyba jako jedyny na rynku daje tusze które są napełnone w 100%. To nie HP :wink: Mimo tego oferta mocno podejrzana, wolałbym dopłacić. Jak wiadomo głowica drukująca jest zintegrowana z drukarką, także zaklejenie jej albo uszkodzenie, wiąże się z wymianą drukarki na nową. Nie opłacałoby się naprawiać 4 letniej drukarki.

Racja, tak też postanowiłem, nie ma co ryzykować żeby sobie drukarkę uszkodzić.