Orientacyjna cena działki

Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć orientacyjną ceny gróntów woj dolnośląskie (pow polkowice). Albo jeżeli ktoś wie to jak jest cena za ar pola uprwanego (5,3) oraz działki budowlnej (0,33 ara).

Z góry dzięki za odp.

Jak to gdzie?

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … sk&spell=1

No na prawdę dzięki za radę wiesz! :expressionless:

Wszędzie inaczej, zależy od położenia atrakcyjności, uzbrojenia, odległości od aglomeracji miejskiej.

A czegoś ty oczekiwał ??

To nie portal regionalny, tylko ogólnopolskie forum komputerowe i to na dodatek bez wróżek na etacie :stuck_out_tongue:

Chodziło mi o orientacyjną cene.

u mnie w okolicach koło 25-30 zł za metr

nie wiem jak w innych rejonach

ceny za ar czy metr kwadratowy zależą od okolicy , czyli atrakcyjności położenia działki jak również jej wiekości , działki budowlane poniżej 5 arów są w zasadzie tanie , jest to zbyt mały atrakcyjnie aerał do zabudowy , działki od 10-20 arów sa najbardziej atrakcyjne i ich cena w zależności od położenia dochodzi nawet do 100-150zł za metr , działki powyżej 20 arów bez możliwości podzielenia również już spadają cenowo za metr , pola uprawne/rolne to zależy od statusu takiego pola , jeżeli “miasto”/wieś" ma jakieś plany co do pól ornych i planuje w najblizszym okresie przekształcić te pola w teren pod zabudowe lub już to zrobiło (odbywa się to w zasadzie bez wiedzy włascicieli pól) to takie działki/pola rówież nabierają wartości.

W tamtym roku kupiłem działke orno/budowlaną (czyt. przekształcona bez wiedzy własciciela przez urząd w budowlaną) 20arów za 28 tyś (małopolskie około 40km od krakowa) teraz znowu jestem w trakcie zakupu drugiej działki prawie 20 arów w tym samym położeniu i cena już ustalona na 40tyś zł i to jest taniocha , niektórzy w tym samym położeniu wołają sobie po 80 tyś zł za 20 arów. Obecnie jedyna opłacalna inwestycja kasy to zakup ziemi , czym bliżej do wejscia w strefe “eurozłotówki” tym ceny ziemi będą rosły.