Origin do Simms 3

Witam

Mama taką sprawę, kupiłem Młodej The Simms 3 z dodatkiem Cztery pory roku, zacząłem to instalować i pierwsze co się władowało to Origin, poczytałem , zobaczyłem co ten programik ma zamiar robić i bardzo mi się to nie spodobało bo to w sumie jeden wielki szpieg. Pytanie jest proste – czy gra będzie funkcjonować normalnie jeśli nie zainstaluję Origina i nie utworzę konta, Młoda to jeszcze dzieciak i na pewno nie będzie potrzebowała konta i innych ■■■■■ół a ja nie mam ochoty informować wszystkich co mam na kompie, zależałoby mi tylko na tym żeby gra ruszyła normalnie i nie wykrzaczała się w czasie zabawy, nie wiem czy będzie wyrzucała jakieś komunikaty czy coś? Jeśli ktoś miał już z tym do czynienia to proszę o pomoc. Gra jest oryginalna kupiona w Empiku.

oraz

Info ze strony EA - źródło

Czyli instalacja Origina jest niezbędna żeby gra odpaliła?

Producent rzecz jasna nie napisze że można go odpuścić, dlatego pytam czy ktoś próbował bez, ma z tym jakieś doświadczenia, bo naprawdę nie uśmiecha mi się przez zabawkę dzieciaka instalować sobie szpiega na kompie

Z tego co udało mi się znaleźć to do grania w Simsy nie jest potrzebny zainstalowany Orgin, wiec przy instalacji po prostu go pomiń. Jednak wtedy wszystkie updaty do gry musisz ściągnąć i zainstalować ręcznie.

Problem w tym Samurai że tego dziadostwa nie da się pominąć, jeśli odpalasz launchera to ładuje się właśnie Origin i nie ma opcji pomiń. Musisz go wgrać i założyć konto a dopiero później odpala ci instalkę gry. Szukałem na płycie pliku który odpalałby instalkę samej gry i kicha. Ku*%$ m#ć !!Spróbuj tu człowieku być uczciwy i kup oryginalna grę to ci jeszcze wcisną szpiega i banda idiotów dziwi się że piractwo kwitnie, nie dość że cena z kosmosu to jeszcze takie jaja. Następnym razem huknę się pałą w łeb przed kupnem oryginału a potem ściągnę z netu zcrackowanego pirata.

Takie zabezpieczenia to niestety nic nowego - cały czas mamy podobna sytuację na Steam … ale można się przyzwyczaić - czego się nie robi dla gry On-Line i wsparcia technicznego ^^

To fakt, że takie zabezpieczenia to nic nowego. Jednak stawiam, że @M@rco75 nie był świadomy, że żeby pograć w grę Sims 3 będzie musiał zainstalować aplikację Orgin i założyć tam konto. Wsparcie, wsparciem, ale powinna być możliwość instalowania gry bez Orgina. Sam się tak raz wkręciłem kupując Call Of Juarez The Cartel. Nie wiedziałem, że będę musiał grę przypisać do konta na Steamie, na pudełku nie było o tym wzmianki. Dobra ale koniec z tym bo zchodze na offtopa.

@M@rco75

Wybacz, ale bardziej już nie jestem w stanie pomóc.

Na pudełku przy takich grach pisze że gra do uruchomienia wymaga połączenia z internetem oraz chodzi pod dana platformę dystrybucyjną - Origin / Steam.

PS: Samurai - na pudełkach sa napisane takie rzeczy. Najczęściej pod wymaganiami sprzętowymi małym druczkiem :slight_smile: To tak jakby nie doczytać jakie ma wymagania i kupić grę przerastającą wymaganiami sprzęt. Ja na przykład jestem zwolennikiem gier bez w/w klientów. W sumie wolałbym by w przyszłości powstało coś w stylu Gry postawione na kampanię - Single Player by były pozbawione multi i jakiegoś bzdurnego klienta … lecz niestety odpłaciłoby się to szybszym crackowaniem i piraceniem takich tytułów. A to że multi i co-op jest wspierany przez takie platformy to wielki plus - łatwiej eliminować z gier tych używających wciąż kodów n00bów czy hakerów !!

@lordjahu

To, że gra wymaga połączenia z internetem to zapewne takie info było na pudełku, ale nie jestem pewien czy było info o konieczności posiadania konta na Steam’ie. Sprawdzę jak wrócę do domu.

Ok panowie dzięki ale trochę offtopicujemy, wracając do tematu

  1. Czy mozna się jakoś pozbyć Origina i grać bez niego?

  2. Zainstalowałem póki co tak jak chcieli bo mi Młoda głowę suszyła i wyszedł problem, do gry załączony jest dodatek cztery pory roku, po jego instalacji gra nie chce się uruchomić tylko wyrzuca komunikat o błędzie, nie pamiętam teraz kodu ale podam więcej jak wrócę do domu, czy ktoś może wie o co kaman?

Samurai - zobacz np na okładkę Skyrima - http://www.covergalaxy.com/forum/attach … m-case.jpg

Koniec Offtopu :slight_smile:

a teraz odpowiadamy :

  1. Nie, chyba że masz na myśli piractwo - odradzam.

  2. A do dodatku klucz załączyłeś ? ;D

Jak nie podasz klucza to nie zainstalujesz

komunikat

Instrukcja spod „0x101973e7” odwołuje się do pamięci pod adresem „0x101973e7”. Pamięć nie może być „read”.

Ok. przerwij

Anuluj debuguj

i tak za każdym razem

podobne akcje miałem w Simms 2, po zainstalowaniu niektórych dodatków wywalało całość ktoś wie o co chodzi?