Origin nie rozpoczyna instlacji gry bfbc2

Witam. Kupiłem na allegro kod do kry bf bc2. Klucz należało aktywować na stronie ea, więc zrobilem to zakładając konto… Następnie należało pobrać to poprzez Origin no i tez mi sie to udało. Jednak gdy już gra została pobrana powinna się rozpocząc instalacja, nawet gdy klikam “Instaluj” w tym programi Origin to mysli przez 5sec i koniec, znów moge kliknąć na “Instaluj” i tak w kółko nic sie nie dzieje :frowning:

Prosze o pomoc.

Tak się zdarza z tym Originem. Uruchom plik BFBC2Updater.exe bezpośrednio z folderu gdzie masz grę. BFBC2 w zasadzie nie wymaga instalacji, trzeba będzie ewentualnie ręcznie doinstalować punkbustera.

No tak też próbowałem to wołał o płytę. W tej chwili pobieram na nowo.

Dziś rano był update do Origin, sprawdz czy masz najnowszą wersję.

Tak mam Wersja 8.3.7.3619 - 117475

Pobrałem gre na nowo i nadal to samo. Gdy włączam BFBC2Updater.exe to powybraniu języka wyświetla sie komunikat “Plik z danymi gry są uszkodzone. Zainstaluj grę ponownie i spróbuj jeszcze raz” No tylko że nie była zainstalowana. Te pliki tej gry mam w golderze “Origin Games”

Ja nie wiem co to ma znaczyć, płacę za grę a takie problemy wynikają…

Wyłącz Origin i uruchom BFBC2Updater.exe, może to coś da bo Origin nie musi być włączony przy tej grze.

Niestety to samo :frowning:

No to zassaj ta grę z torrenta albo jakoś i nie rób żadnych cracków. Ja tak na początku zainstalowałem to, a dopiero potem kupiłem klucz.

Czyli ten klucz który mi przysłali z allegro do aktywacji na stronie mam użyć go przy instalacji gry ? Będzie on działał w ten sposób ?

Czy to nie jest tak ze gra jest teraz przypisana do programu Orgin tak jak np. w steam jest ?

A jest tam coś takiego jak EASetup.exe?

A co do ściągania giery z torrenta to ja bym nie ryzykował. Nigdy nie wiesz czy plik który ściągasz jest tym za kogo się podaje…

Ja bym sciągnąl jeszcze raz giere z EA a w międzyczasie wyczyścił kompa. Pozbył sie origin też i potem zainstalować go razem z grą

W grze logujesz się na swoje konta EA i tam masz tą grę aktywowaną, podobnie jak na steam. Jeżeli będzie wołać klucz to masz go w Origin na karcie gry.

Dzięki luger!!

Pozdrawiam !

No cóż, potwierdza się powiedzenie, że “piraci mają łatwiej”, a od siebie dodam, że za darmo ale nie zawsze #-o