Origin nie rozpoczyna instlacji gry bfbc2


(Kamil 1406) #1

Witam. Kupiłem na allegro kod do kry bf bc2. Klucz należało aktywować na stronie ea, więc zrobilem to zakładając konto... Następnie należało pobrać to poprzez Origin no i tez mi sie to udało. Jednak gdy już gra została pobrana powinna się rozpocząc instalacja, nawet gdy klikam "Instaluj" w tym programi Origin to mysli przez 5sec i koniec, znów moge kliknąć na "Instaluj" i tak w kółko nic sie nie dzieje :frowning:

Prosze o pomoc.


(luger) #2

Tak się zdarza z tym Originem. Uruchom plik BFBC2Updater.exe bezpośrednio z folderu gdzie masz grę. BFBC2 w zasadzie nie wymaga instalacji, trzeba będzie ewentualnie ręcznie doinstalować punkbustera.


(Kamil 1406) #3

No tak też próbowałem to wołał o płytę. W tej chwili pobieram na nowo.


(corrtez) #4

Dziś rano był update do Origin, sprawdz czy masz najnowszą wersję.


(Kamil 1406) #5

Tak mam Wersja 8.3.7.3619 - 117475

Pobrałem gre na nowo i nadal to samo. Gdy włączam BFBC2Updater.exe to powybraniu języka wyświetla sie komunikat “Plik z danymi gry są uszkodzone. Zainstaluj grę ponownie i spróbuj jeszcze raz” No tylko że nie była zainstalowana. Te pliki tej gry mam w golderze “Origin Games”

Ja nie wiem co to ma znaczyć, płacę za grę a takie problemy wynikają…


(luger) #6

Wyłącz Origin i uruchom BFBC2Updater.exe, może to coś da bo Origin nie musi być włączony przy tej grze.


(Kamil 1406) #7

Niestety to samo :frowning:


(luger) #8

No to zassaj ta grę z torrenta albo jakoś i nie rób żadnych cracków. Ja tak na początku zainstalowałem to, a dopiero potem kupiłem klucz.


(Kamil 1406) #9

Czyli ten klucz który mi przysłali z allegro do aktywacji na stronie mam użyć go przy instalacji gry ? Będzie on działał w ten sposób ?

Czy to nie jest tak ze gra jest teraz przypisana do programu Orgin tak jak np. w steam jest ?


(corrtez) #10

A jest tam coś takiego jak EASetup.exe?

A co do ściągania giery z torrenta to ja bym nie ryzykował. Nigdy nie wiesz czy plik który ściągasz jest tym za kogo się podaje…

Ja bym sciągnąl jeszcze raz giere z EA a w międzyczasie wyczyścił kompa. Pozbył sie origin też i potem zainstalować go razem z grą


(luger) #11

W grze logujesz się na swoje konta EA i tam masz tą grę aktywowaną, podobnie jak na steam. Jeżeli będzie wołać klucz to masz go w Origin na karcie gry.


(Kamil 1406) #12

Dzięki luger!!

Pozdrawiam !


(luger) #13

No cóż, potwierdza się powiedzenie, że “piraci mają łatwiej”, a od siebie dodam, że za darmo ale nie zawsze #-o