Origin - problem z logowaniem

Witam,

Dziś jak każdego innego dnia chciałem się zalogować na moje konto Origin. Niestety moje próby nie powiodły się, albowiem po wpisaniu adresu e-mail i hasła program wyświetla mi błąd o treści: “Adres e-mail,Origin ID, lub hasło są niepoprawne”. Próbowałem zalogować się przez stronę https://profile.ea.com/ , lecz tam wyświetla mi się, że rzekomo moje konto nie istnieje! !!

Proszę o pomoc miałem tam wartościowe gry przypisane do kąta i nie chcę ich stracić

Dokładnie tak… wczoraj jeszcze wszystko działało a dzisiaj jakieś problemy z logowaniem. Mam nadzieję że szybko rozwiążą ten problem

Ja już swój problem rozwiązałem. Okazało się że nie otrzymałem maila weryfikacyjnego przez co moje konto było nieaktywne i nie mogłem się zalogować, ale po 15min rozmowie z konsultantką rozwiązałem problem.

do(Rix98) ;Bzdura Koleś ja trochę po główkowałem i przed chwilą założyłem konto na Origin i po za logowaniu na pocztę nie dostałem żadnego Emila potwierdzającego rejestracje, wprowadziłem kod produktu i ładnie pięknie załadowało się dalej i po chwili zaczęło pobierać mi grę ‘‘Battlefield 3’’ ,ale Przeraził mnie ten rozmiar Gry 16 462,72MB to jest ponad 16GB ktoś kto ma wolny Internet poczeka sobie na z ciągniecie gry kilka dni nie wyłączając kompa bo jak wyłączy to cała zabawa będzie odnowa. Ja mam Neostrade prędkość neta 6 Mega i mi zasysa grę 730Kb tez będę musiał długo czekać zanim mi się z ciągnie, to jest jakąś masakra z tym Originem co to za mądry wymyślił żeby tak utrudniać ludziom życie.