Origin się nie włącza

Witam chciałem wejść na swoje konto na origin ale nic się nie włącza tylko na nie całą sekundę pojawia się jakieś czarne okienko.Ono znika tak szybko że nie można zobaczyć co to jest.Proszę o pomoc.

Spróbuj zainstalować na nowo…

Przeskanuj kompa CCleanerem

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Zobacz czy masz możliwość zalogować się na stronie Origin/Ea poprzez login i hasło co je podajesz podczas logowania się na twoje konto. Jeśli błąd :

nie występuje w przeglądarce - usuń Origina, wyczyść rejestr oraz pozostałości plików po nim, zainstaluj ponownie

występuje podczas logowania - zobacz czy nie podajesz złej kombinacji znaków (włączony Caps-Lock / przeskok literek) ; zawsze istnieje możliwość że ktoś przejął twoje konto.

Niestety nic nie pomogło.A na stronie moge się zalogować na swoje konto natomiast kiedy pobrałem origin na kompa to wszystko ładnie się instaluje tylko ,że przy pierwszym uruchomieniu instaluje się aktualizacja i po jej zainstalowaniu origin nie odpala.

Aktualne sterowniki na komputerze ? Origin nie jest zablokowany / uznany jako złośliwe oprogramowanie przez antywirus/firewall ? Przeskanuj system, wyczyść kompa z podejrzanych programów.

Sterowniki aktualne.Oczyściłem kompa ze zbędnych programów.A origin nie jest uznany za złośliwe oprogramowanie bo wyłączyłem całkowicie antywirusa (używam comodo) i ciągle to samo.Naprawde już nie wiem co jest przyczyną.

Dodane 07.06.2013 (Pt) 22:01

Czy jest taka możliwość że po tej aktualizacji wersja origin zmienia się z 32bity na 64bity?

Pytam bo mam taki plik igoproxy64 klikam w to i wyskakuje mi komunikat że to nie jest prawidłowa aplikacja dla systemu Win32.(posiadam system windows xp 32bit sp.3)

Dodane 08.06.2013 (So) 21:51

Zauważyłem że zawsze instaluje się ta sama aktualizacja 51mb.

Spróbój zainstalować Origina na innym dysku.