Oryginalna Vista do ściągnięcia z serwera!

(Tekken12) #1

Jeden z serwisów internetowych udostępnił linki do serwerów dystrybutora Visty. Są to trzy pliki, z których robi się instalcyjny nośnik DVD Visty. Oczywicie trzeba potem kupić licencję i klucz produktu żeby odblokować daną wersję systemu.

Może już się ktoś zaopatrzył i powie czy oprócz wersji angielskiej jest dostępna także polska?

Taka wersja napewno pomoże osobom nie posiadającym czystego systemu na wyposażeniu.

(PaPuX) #2

Ja nie słyszałem o systemie do ściągnięcia.

Może jakieś linki dowody na to że takie coś istnieje??

(Tekken12) #3

Dlaczego mam coś udowadniać :shock: ?

Info1

Info2

Linki moge podać ale nie wiem co na to regulamin... To są linki do dystrybutora Visty więc piractwo to nie jest i tak trzeba kupić licencję i klucz...

(Czr R1) #4

Tajfo a ile będzie kosztowała licencja i klucz ?? Bo jak 250 zł to po co to w ogóle ściągać :smiley: A znając życie MS tego taniej nie da.

(Tekken12) #5

Nie wiem spytaj producenta :smiley: Napewno taka instalka przyda się posiadaczom lapków.

(Technik Elektro) #6

na marketplace najpierw trzeba kupić licencję potem otworzy się download :-).

(Mail) #7

Ta opcja jest specjalnie dla tych, którym np. złamała albo porysała się płyta z vistą.

(Tekken12) #8

Wg artykułu M$ dostarczył oficjalny link do wersji 64-bitowej.

install.wim

boot.wim

X13-49121.exe

Stworzenie bootowalnej płytki:

1. Ściągnięte pliki umieścić w wybranym folderze np. c:\

2. Uruchomić plik X13.exe

3. Wyjść z instalatora Visty

4. Ściągnij CDimage 2.52 i umieść go w katalogu c:\

5. Wpisz w CMD

cdimage.exe -lVISTA_EN_DVD -m -u2 -bC:\Vista\boot\etfsboot.com C:\Vista\ C:\Vistax86.iso

6. Wypal obraz utworzony na partycji C.

Jeśli to w jakiś sposób koliduje z regulaminem proszę o usunięcie posta.

(Jedrek3) #9

O tym linku wiadomo już od dawna. Jest to opcja dla tylko tych co kupują Viste przez internet. Wydaje mi się w związku z tym, że podawanie tego linka jest niezgodne z regulaminem. Ale zapytam się przy okazji czemu nie dałeś wersji x86?

(Tekken12) #10

Jeśli znasz lokalizację x86 to podaj.