Oryginalność Creative ep-630

(Dede 12) #1

Witam ;]

Chciałbym zakupić sobie do mojego k750i@w800i pożądne słuchawki. Zastanawiałem się nad hpm-70 lecz one podobno grają słabiej od ep-630.

Przejściówka na mini jacka jest już w drodze więc o to problemu nie będzie. Lecz czy takie przejściówki nie zniekształcają dźwięku ? Słyszałem że mogą być zniekształcenia, czy to prawda ? I wreszcie sedno tematu...

Czy TE lub TE słuchawki są oryginalne ? Czy wie ktoś po czym rozróżnić podróby od ogrinałów ? tak jak np. jest to pokazane tutaj ?

Pozdrawiam :slight_smile:

(Raiden77) #2

Ja bym nie ryzykował.

Raczej na 100% podróbka bo te słuchawki nie mogą tyle kosztować!

(K.S.) #3

Oryginalne EP-630 nie są pakowane w żadne folie (oem) tylko tak

opakowanie 1

lub tak

opakowanie 2

Podróby nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś miały asymetryczny kabel, wtyczkę w kształcie litery L i to co pokazali na pierwszej aukcji. Na obu aukcjach według mnie są za tanie przynajmniej o jakieś 20zł, a na drugiej to na bank lipa.

(Bigkoras) #4

Nie kupuj słuchawek, kart pamięci na allegro bo 99,8% to podróbki.

(Kubekster) #5

słuchawki Ep-630 od 55 zł to oryginały taniej to podróbki i patrz na opakowania

(Dede 12) #6

A czy te hpm-70 są oryginalne ?

PS. Rezygnuje z ep-630 ze względu na przejściówke w której mogą nie łączyć styki itp.

Mam nadzieje, że dokonałem słusznego wyboru :stuck_out_tongue:

(Kubekster) #7

Chyba podróby w sklepach są dużo drożej dołóż z 40 zł więcej i wtedy będziesz miał pewność że oryginał

(Kcbmm82) #8

totalne bzdury, zależy na jakich aukcjach, trzeba umieć szukać. jest pełno oryginalnych towarów. sam kupowałem słuchawki creative zen i były w 100% oryginalne.

(Bigkoras) #9

Poczytaj sobie fachowe fora i zobaczysz. Ale tak na zdrowy rozsądek Sennheiser CX300 na allegro kosztują od 50 do 90zł dodatkowo sprzedający dają tylko 7 dni gwarancji. Dlaczego? A dlatego, że jak ktoś się połapie że kupił podróbę to żeby nie robił zadymy tylko po cichutku je zwrócił. Oryginalne kosztują 180-200zł. Jakim cudem są takie tanie?? Bo to podróbki. To samo dotyczy Creative i SE HPM-70

(Dede 12) #10

Po dokładnym oblgądzie googli, allegro i różnych for postanowiłem zamówić słuchawki hpm-70 w wersji BULK (bez pudełka) lecz z paragonem i fakturą VAT i gwarancją 12 mies. z możliwością zrealizowania jej w każdym autoryzowanym punkcie SE 8)

Wydaje mi się, że te słuchawki mimo wszystko, że wyglądają na oryginalne, oryginalne nie są, ponieważ nie dostajemy wraz z nimi żadnego paragonu, żadnej gwarancji i żadnej faktury :wink:

Pozdrawiam