Oryginalny System XP a Format Dysku

(asziatko) #1

Cześć,

Mam oryginalny System XP Home PL SP2 który był aktywowany z początkiem listopada 2006 roku. Coś się porobiło z Systemem i widze że będzie trzeba zrobić format dysku.

Czy robiąc format dysku ponownie będe mógł korzystać z tego klucza co mam ( podczas instalacji i wpisywania klucza - klucz będzie poprawny ) i będe musiał aktywował System?. Jak ta sprawa wygląda w takim przypadku jak format dysku mając oryginalny System?. Po ponownej istalacji Systemu, System będzie pracował poprawnie?.

(Mztswk) #2

Tak, bedziesz musiał tylko ponownie aktywować.

(aju) #3

ehhh idziesz na łatwizne :stuck_out_tongue:

Co się dzieje z systemem? Może obejdzie się bez formata :slight_smile:

(system) #4

a poza tym robi sie partycje systemu - wtedy nie usuwasz swoich rzeczy tylko format C — i robisz kopie systemu wtedy nie instalijesz windowsa od poczatku tylko z kopii a to dużo czasu na inne milsze rzeczy…

(asziatko) #5

aju zrobiłem format i zrobiłem odrazu kopie Systemu żebu później nie było takich właśnie niespodzianek. Teraz System wytrzymał mi tylko 4 miesiące, poprzednio wytrzymał mi aż 15 miesięcy.

Jest mój błąd że nie zrobiłem poprzednio kopi Systemu żeby teraz móć ją przywrócić i nie bawić się w format i instalowaniem wszystkiego od nowa.