Orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań

Witam!!

Poszedłem dzisiaj do swojego lekarza rodzinnego by wypisał mi Orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia studiów.

Po wypisaniu poszedłem do rejestracji by Panie umieściła mi na nim pieczątkę przychodni. Nogi mi się ugięły jak powiedziała że to kosztuje 25 zł :!:

Czy to prawda że teraz za takie oświadczenie się płaci :?:

hiroaq dzisiaj to tylko Ryby nie biorą :lol:

…a za co sie dzisiaj nie płaci ??

przejdź se na plebanie a zobaczysz jakie tam są ceny :mrgreen:

Kurka wodna, ale brałem takie same zaświadczenie 2 lata temu i nic ode mnie nie chcieli. A czy przepisy coś o tym mówią :?: :!:

e, to jakieś jajo, trzeba było zażądać jakiegoś dowodu wpłaty

Pomyślałem właśnie o tym jak już przyjechałem do domu. Pani Doktor wypisała mi raz jeszcze zaświadczenie, ale już nie szedłem by umieścić pieczątkę przychodni. Może szkoła takie przyjmie

Zależy jaki lekarz… jeżeli “medycyna pracy” to płaci się za każdy świstek i to jest całkowicie normalne. Kiedy np. szedłem do seminarium musiałem mieć od laryngologa zaświadczenie (żeby wykluczyć to, że mogę stracić głos) i nic nie płaciłem.

Byłem u lekarza rodzinnego a on twierdzi że się nie płaci. Poszedłem do pań siedzących w okienku i za to że przystawią pieczątke żądały kasę

To ja się mniej więcej podepne pod temat :mrgreen:

Jak sprawa ma się z WKU? Odroczenie mam do końca sierpnia, natomiast szkoła wydaje zaświadczenia chyba dopiero od października.

Wie ktoś o co chodzi?