Osadzenie Pliku Video


(Stonogabeznoga) #1

Załadowałem na platformie Moodle plik video w formacie SWF. Jest on obsługiwany przez FLASH. Niestety nie ma możliwości przewijania filmu, pauzowania, etc. Jak można te funkcje zainstalować? Prosze o pomoc.

Pozdrawiam


(nnick) #2

Trzeba samemu zaimplementować we Flashu funkcjonalność odtwarzacza wideo.


(Stonogabeznoga) #3

Ale jak to zrobić?


(system) #4

Poprzez język ActionScript który jest we flashu.


(Stonogabeznoga) #5

Zapytam inaczej. Poniżej zamieszczam kod otwierający na stronie aplikację we Flashu. Może Ktoś wie co należałoby dopisać/zmienić żeby dodać przyciski PLAY/PAUSE. Nadmienię, że w ogóle nie mam zielonego pojęcia o programowaniu. Potrzebuję tylko te dwa przyciski. Oto Kod:

Dziękuję za pomoc


(floyd) #6

Nie zrozumiałeś tego co napisali: nnick i sakuwbarakushow, ale dla laika to rzeczywiście takie krótkie porady brzmią trochę jak żart. :slight_smile:

Krótko mówiąc musiał byś się nauczyć programować we flashu, poznać język ActionScript i mając odpowiedni program do programowania we flashu sam sobie napisać program z taką funkcjonalnością o którą ci chodzi, co na obecnym poziomie twojej wiedzy jest po prostu nie wykonalne.


(Stonogabeznoga) #7

Dobrze, to w takim razie jak należy zmienić powyższy kod, żeby strona odtwarzała plik typu MPEG-4 Windowns Media Player, Quick Time albo innym popularnym odtwarzaczu?


(Golden Finger) #8

baranello1 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.