Osiemnastka

Mam pytanko co rodzice chrzestni niosą na prezent na 18. Dla chłopaka

Oczekuje poważnych odpowiedzi :smiley:

Dzięki

no zazwyczaj to się na 18 daje $$$ ehehe

no moze jakies kosmetyki 8)

Najlepiej kasiore mu daj.A ja np. nie ma wieży to także możesz mu kupić.Mile widziany komputer :wink:

Ja proponuję porządny zegarek. By miał na długo. I tyle. Rób wg Twojego uznania, co ma, czego nie ma.

Rower Giant za kilka tysiakow 8)

Zegarek to za moich czasów to się na komunie dostawało.

Ja jako chrzesny dałbym jednak $$$

Ile to już zależy jaki majętny jest chrzestny.

Kasa,a dalej chłopak ma swój gust na co wyda

I pomyśleć, że za moich czasów z reguły nic nie dawano na tę okazję, tylko człowiek dowód tożsamości otrzymał i był dumny jak paw! :smiley:

rower taki za 5tyś ja bym chciał taki

Tak się złożyło że bracik ma 18.Ja osobicie kupiłem mu absolwenta :smiley:

Pięniądze napewno są praktyczne dla każdego, ale moim zdaniem to jest najgorszy prezent jaki może być.

Smuci mnie że w dzisiejszych czasach pojęcie prezent staje się równoważne z pieniędzmi i drogimi fantami. Prezent powinien być czymś osobistym indywidualnym, od serca.

Może trochę nie jasno piszę, ale dla mnie najlepszym prezentem są szczere życzenia.

Większość forumowiczów się pewnie ze mną nie zgodzi, ale cóż :x

M_U_R_A_R_Z Podaj zakres cenowy :slight_smile:

Wszystko zależy od pieniędzy :

  1. Rower MTB

  2. Palmtop

  3. Aparat cyfrowy

  4. Hardware (skaner, drukarka)

Proponowałbym zegarek, aparat cyfrowy lub po prostu pieniądze.

A moze kurs na prawo jazdy?? Ja osobiscie chcialbym taki prezent. A jezeli ma juz wykupiony lub jest w trakcie robienie to moze jakas bryke (malucha) :stuck_out_tongue:

Gdzie wy żyjecie panowie idzie się z flaszką :wink: myślę że jak masz kase to coś z motoryzacji no lub coś do kompa jak juz ale flaszka musi być żeby gość poczuł że ma fajnych rodziców chrzestnych :wink:

Flaszka i kluczyki :hahaha: (tylko zeby mu sie nie spodobalo takie zestawienie bo moze nie dozyc 19)

odtwarzacz mp3

aparat cyfrowy

jakies cos do komputera

telefon kom

Ja tam bym dał (sobie oczywiście) pożądnego kompa lub tablet pc albo laptopa. To jest najbardziej przydatne (ale drogie. A z tańszych żeczy to cyfrak, rower, albo komóra

Co to jest “jakieś coś”?? :shock: