Osoba w moim rejestrze


(E Mr Koka) #1

Przeglądając rejestr przypadkowo znalazłem w HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE folder z imieniem i nazwiskiem pewnej osoby gdy otwarłem ten folder był w nim folder który w nazwie miał jego adres e-mail z o2.pl a w tym folderze była zapisana wartość ciągu z numerem IP, co powinienem z tym zrobić? usunąć? czy to zagraża bezpieczeństwu systemu??

Z góry dziękuje za odpowiedź.


(lazikar) #2

Jaki to folder. Od jakiego programu.


(Ferdek31) #3

czy ta osoba jest Ci znana, logowała się na Twoim kompie, pisała do Ciebie e-maile, zapisałeś ją może w swojej poczcie w adresach?


(sdar) #4

Zmień proszę tytuł tematu na konkretniej opisujący problem (użyj do tego opcji "zmień" znajdującej się przy pierwszym poście)


(E Mr Koka) #5

Od żadnego programu, przecież podałem ścieszke w której się ten folder znajduje.

Nie, pierwszy raz ten adres e-mail na oczy widze :confused:

Nie jestem mocny w nadawaniu tytółów temotom, ale mam nadzieje ze ten może być :slight_smile: .


(Ferdek31) #6

mogą to być dane osoby, która pisała jakąś aplikację, która jest zainstalowana na Twoim kompie bo znajduje się w gałęzi software, spróbuj zrobić kopie rejestru i usunąć ten wpis potem przetestuj kompa, jak będzie wszystko działało to ok, jak nie to przywróć rejestr z kopii


(Dareks8) #7

Nie musisz robić kopi całego rejestru. Wystarczy ppm na ten wpis- eksportuj-nadać nazwę i zapisz. Jak coś nie tak dwa razy klikasz na ten pliczek i potwierdzasz dodanie do rejestru.


(E Mr Koka) #8

Ale mi głównie chodzi czy ten wpis niczemu ni zagraza, bo poco go usuwać, jeśli nic on nie przeszkadza ??


(Ferdek31) #9

nie wiem czy Ci na 100% ktoś zagwarantuje, że to nie jest związane z jaki wirusem, trojanem itp., trudno tak na odległość nie widząc co w kompie stwierdzić czy to szkodliwe czy nie, radziłbym Ci usunąć.


(E Mr Koka) #10

Ok dziękuje wszystkim za odpowiedzi :slight_smile:


(lazikar) #11

Nazwa folderu jest istotna a nie scieżka.