Osobista zapora

Witam Panstwa mam nowe wiadomosci z Swiatu Komputera :slight_smile: wiec zaczynamy :twisted:

Firewall dla domowych uzytkownikow pecetow

Kerio Personal Firewall jest jednym z programow przeznaczonych do ochrony naszego komputera przed atakami hakerow (lamerow :P) (takie aplikacje nosza miano zapor ogniowych). Firma Kerio opublikowala nowa odslone aplikacji o sumbolu 4.0.11.Z nowosci producenta wymiania miedzy innymi uprawniona ochrone nadchodzacych i wchodzacych z naszego komputera plikow, skuteczniejsze niz dotad blokowanie internetowych reklam i usuniecie bledow dostrzezonych w poprzednich edycjach. Firewall dostepny jest za darmo do uzytku domowego

Kerio, :arrow: http://www.kerio.4.pl

Mysle ze sie podobalo :slight_smile: narQa 3majcie sie do nstapenych wiadomosci

Ja tam mam Zone Alarm ale i tak mi się nie chce go używać bo jestem w sieci lokalnej :wink:

Pomimo że możecie mieć firewalla na serwie to myślisz że w swojej sieci lokalnej nie znajdziesz chętngo do grzebania w Twoim kompie??? Jeżeli tak sądzisz to jestes w grubym błędzie.

Nie mówię że nie znajdę ale w mojej sieci to jakieś sprzętowe firewalle mają…

Owszem ale chronią one serwer a nie Twój komputer. Możesz być spokojny jeśli chodzi o ataki z netu ale jeżeli chodzi o sieć to na Twoim miejscu nie spał bym spokojnie ;);):wink:

Spoko spoko u mnie takich nie ma, a Zone Alarm polecam.