Ostateczna ocena zestawu

w apollo są fandery za 26zł dużo cichsze i trwalsze, z potencjometrem, ogółem jak bym miał dołożyć 11zł do wentylatora i mieć spokój że po pewnym czasie nie zrobi się głośny to bym dołożył

Jak jeszcze się nie zdecydowałeś, to polecałbym porównanie cen w sklepie sirius.pl kiedyś wyszło mi że tam najtaniej, ale to wszystko zależy od produktów.

najlepiej do porównania cen użyć… porównywarki cen np. Ceneo, Skąpiec :stuck_out_tongue:

Może i najlepiej, ale nie wszystkie sklepy wszędzie są i nie zawsze prawdziwe ceny są podane. :slight_smile:

W apollo wychodzi taniej :wink:

Btw… w jaką winde się pchać przy tym sprzęcie i dlaczego?

xp 4 ever

vista 4 gamez :wink:

czyli xp :wink:

32bit czyt 64?

Czy to się różni TYLKO tym, że 32 czyta 3,25GB a 64. 7,24GB ramu?

32bitowy system jest w stanie wykorzystać max 3.25 GB, 64bitowy może wykorzystać więcej niż 8GB chyba 16GB.

To się TYLKO tym różni?

szybkością… ale są czasami problemy z instalowaniem sterowników urządzeń :wink:

Jeśli są stery dla systemu 64bit do urządzeń to nie ma problemów.

Ale nie zawsze są te stery i nie wszystkie programy są pisane pod 64bit. Ja brałbym XP 32bit. Poza tym nie ma 64bitowego XP w wersji PL (jeżeli to ma jakieś znaczenie), a Visty bym nie brał.

Pewnie XP 32bit, a jak już chce Viste to też 32bit. Spokojnie starcza 2GB ramu nawet do Visty, bo ten system i na 2GB i na 4 GB się wiesza.

Windows XP 64bitowy potrafi obsłużyć 128GB RAMu ale jest to ograniczenie wprowadzone przez Microsoft bo tak naprawdę system oparty na architekturze x64

potrafi obsłużyć 16 eksabajtów czyli 16 miliardów gigabajtów.

no to chyba kupie 64-bity i trochę Ramu :wink:

No przynajmniej jak się upowszechnią 64bity, to już więcej nie będzie problemów z max. obsługiwaną ilością pamięci przez system…

Gates niegdyś powiedział, że 16kB pamięci operacyjnej do końca ery komputerów wystarczy. :slight_smile:

Mówił o 640kB ramu, bo wtedy kiedy to mówił były już desktopy ze 128kB ramu. Z resztą też byś tak myślał biorąc pod uwagę fakt iż wszystko doskonale chodziło na 64kB ramu.

Sry, mój błąd, nie jestem dobry w cytatach, ale tak wiele się nie pomyliłem. :stuck_out_tongue: