Ostateczna ocena zestawu

No w końcu mam kaskę na E5200 :slight_smile:

I teraz ostatecznie bo zaraz chcę zamówić.

Będzie pasowało i wszystko śmigało?

Procesor Intel Pentium Dual Core E5200 2.5 GHz BOX

Płyta główna GIGABYTE GA-G31M-S2L G31 mATX OEM

PASTA TERMOPRZEWODZĄCA ARCTIC SILVER 5

MSI GeForce 9600 GT OC 512MB DDR3 256bitPCIe

Zasilacz Amacrox Warrior AX450-PNF

Obudowa HP MicroTower

Dysk Seagate Barracuda 250GB, SATA-2, 7200 RPM

Napęd LG-DVD ROM

Proszę o szybką odpowiedź doświadczonych userów bo chcę go zamówić zaraz :stuck_out_tongue:

Dziękuję

Tak będzie :slight_smile:

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Moth … uctID=2693

a to bym wymienił

samsung f1 320gb

pioneer 216d

Pasta termoprzewodząca - takie rzeczy kupuje się w sklepach z artykułami elektronicznymi. Jest wielokrotnie taniej, a i samej pasty więcej. A że nie nazywa się ARCTIC SILVER 5 - no cóż - tu płacisz za zbitek liter.

Na razie kasy nie mam…

A w najbliższej przyszłości chcę ramy z Kingston i Hynix (po 1GB kości) na jakieś PATRIOT-ki wymienić.

Sprawa trzeciorzędna :stuck_out_tongue:

Dzięki wielkie, no to zamawiam :stuck_out_tongue:

Oprócz większej ilości pasty (chociaż nie wiem do czego komu 20g pasty jak przesmarowałem AS5 z 6 proców, 3 karty, 2 mostki i jakoś nie widzę żeby wiele ubyło), masz też wyższe temperatury, i te pasty najczęściej są oparte na sylikonie który po 3 miesiącach wysycha, AS5 według producenta wytrzymuje kilka lat.

A te ramy mają przynajmniej 667 Mhz?

Osobiście kupiłbym porządniejszą płytę GA-G33M-DS2R.

Płyta już zakupiona (taka ponieważ nie mam więcej kasy) Ramy 667 mhz, w przyszłości jakieś 1000+ w planach :slight_smile:

Pasta, którą kupiłem wciąż nie wyschła. A minęło ze 3-4 lata. Jest lepsza od tradycyjnych “naklejek” termo przewodzących znajdujących się fabrycznie na niektórych radiatorach.