Ostatecznie-wszystko będzie pasowało i współgrało?

Witam,

dziś chce uzyskać ostatecznej odpowiedzi od PrOfF3s|()n4l|$tóVV.

CZY WSZYSTKO BĘDZIE PASOWAŁO, DOBRZE GRAŁO DZIAŁAŁO I WSPÓŁGRAŁO?

Intel Core 2 Duo E5200

MSI MS-7254

2GB DDR2, 2x1GB

HDD 250GB Barracuda

G-Force Asus 7600GS Silent 512mb

Napęd LG-DVD ROM

AmacroX Warrior 450W

PROSZĘ O SZCZERĄ I DOBRĄ ODP. BO CHCĘ ZAMONTOWAĆ TE CZĘŚCI!!!

Pozdrawiam,

Marcin

Szukałem i wychodzi że to model na chipsecie ATi X200 i raczej E5200 nie obsłuży, chyba że numery mnie mylą, podaj jaką ona ma nazwę.

Nazwa płyty głównej MSI MS-7254

Mikroukład płyty głównej ATI Radeon Xpress 200/1600

Czemu nie obsłuży E5200? Teraz na niej mam Intel Pentium Dual Core 925 3.0GHz a to i to jest INTEL i jakoś ten Dual-Core chodzi :confused: a mam go fabrycznie od HP tak komp był złożony

A jeżeli nie wejdzie na 10000000000% no to powiedźcie co mogło by wejść? Bo już mam dość tego Pentium Dual Core…0 wydajności w grach, a ja chciałem coś z rodziny Core 2 Duo… ;(

Chipset stary, procki maja inne standardy zasilania, zobacz w Evereście Ultimate lub CPU-Z jaka to płyta jak ta

http://global.msi.com.tw/index.php?func … _no=1#menu

to kupuj E2200 lub któryś z E4x00 może się trafi tańszy np używany.

gorzej jak ta

http://global.msi.com.tw/index.php?func … _no=1#menu

nic z rodziny c2d nie jest wspierane.

A tak w ogóle to w grach dużo nie przybędzie bardziej niż zmiana proca przydała by się nowa grafika.

Czyli np. zmiana procesora nic nie da tak?

A zmiana karty graficznej tak?

Może porozmawiamy na gg będzie wygodniej moje 6083912

I w której zakładce sprawdzić ‘‘model’’ płyty które podałes,

Mam everesta Ultimate

Zmiana proca coś doda, ale mocniejsza grafa dała by więcej, 7600gs mocne nie jest do tego masz wer na ddr1 lub 2 zamiast 3.

Wygodniej, ale potomnym zostanie opis problemu, z reszta na komputerze którego używam nie mam gg.

Everest płyta gł > płyta gł i druga linijka nazwa płyty gł…, CPU-Z zakładka motherboard, lub rozkręcić kompa, powinna być naklejka z nazwą lub przejrzeć fakturę za kompa.

Zmień pł gł i po sprawie.

Właściwości płyty głównej

Nazwa płyty głównej MSI MS-7254

ID płyty głównej 08/14/2006-RC410-SB450-6A665M49C-00

Tylko takie coś mam, ale rozkręce kompa i wtedy bo dziś zakładam nowy zaśilacz to będzie okazja.

W CPU-Z coś takiego:

MSI

0A48

Chipset ATI RS400RC400RC410

Southbridge ATI SB400

A dalej są info. o BIOS’ie

Zobacz jeszcze jaki masz mostek południowy Płyta gł > mikroukład pł gł, płyta obsługująca C2D/Pentiumy E ma mostek SB600, ale po ID płyty wychodzi że masz z SB450 nie obsługującej C2D.

Mostek północny (Northbridge): ATI RC410/RC415/RD400/RS400

Mostek południowy (Southbridge): ATI SB450

Czyli nie obsługuje Core 2 Duo??? :confused:

A jakieś inne procy co mógłbym tu włożyć LEPSZE od mojego DualCore Intel Pentium D 925, 3000 MHz (12 x 250)??

Czyli TA moja płyta to jest TA gorsza

tak?

Masz nieco gorszą płytę. Podaj jaki będziesz mieć ten zasilacz, jak nie kupujesz proca to w cenie proca ok 250 zł jest dobra grafa

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-681

No właśnie ten zaśilacz co napisałem w 1 poście bo dziś jade go odebrać z poczty (awizo) :stuck_out_tongue:

Czyli Zasilacz AMACROX WARRIOR AX450-PNF

A niema jakiejś nVidii w tej cenie i z takimi osiągami?

Jakoś zawszę wole Ge-Force od Radka

Do HD3850 starczy i to z zapasem.

Czemu niby GF, o tej wydajności z dobrym chłodzeniem trzeba dołożyć z 60 zł do 9600GT od MSI, a i tak lepiej kupić Radeona.

A ta karta ATI Radeon HD 3850 jest najlepsza w swojej cenie i klasie?

No tak, ale za 69 zł (porównanie najtańszych nowych na allegro wraz z wysyłką) mamy lepszą kartę graficzną. A jakbym kupował to bym już kupił na zapas… no to pożyczę od mamy to 70zł-100zł i będe miał 9600GT MSI OC!

Co lepiej brać??

Kto powiedział że lepszą? Praktycznie to samo do tego drożej, a nowsze stery od ATi często dodają wydajności, nV jak robi nowy ster to często po to by oszukać wydajność np masz te 5fps więcej, ale jakość obrazu gorszą, już nie raz tak robili to samo z dekodowaniem HD, zrobili ster pokazali że szybciej dekoduje, ale co z tego jak jakość z tego co pamiętam leciała minus 20-35%, nie wiem jak nV ale mi się wydaje że jak mam oglądać HD to to ma być jakość, a nie cięcia żeby pokazać że mają szybciej.