Ostateczny Zestaw ? Co Sądzicie?

musze wziąsc tą plytkę główną poniwaz nie mam wiecej kasy jakos myśle ze to bedzie działało holerka

Nie masz się tak co denerwować, tak jak wspomniałem Biostar nie jest firmą krzak. Wszystko powinno działać jak należy. Jedyny problem jaki może się zdarzyć to brak współpracy płyty z pamięciami ale to w najgorszym razie. Ale zawsze jakoś możesz się umówić z sprzedawcą o sprawdzenie tego czy możliwość zwrotu.

Biostar robi dobre płyty ale z dopiskiem TForce :slight_smile:

Na starszych np pod 939 też się dobrze podkręca i nie mają dopisku Tforce. Lepsza taka niż np Asrock, Tforce ma więcej bajerków np świecące plastiki, kilka opcji zapisu ustawień biosu, lepsze o/c, i pr0 & el0 wygląd :slight_smile:

Ramy, GR mogą się żreć z płyta, Corsair, lub np PDP bez radiatorów (Value), lub Kingstony, z Kingstonami zwykle nie ma problemów.

Poniżej zamieszczone zostały wyniki testów, przeprowadzanych na komputerach montowanych dla Klientów ZNAK-u.

Biostar NF4 AM2L (nVidia nForce4) [DDR2, PCI-E]

AMD Athlon 64 X2 EE 3600+ BOX (Socket AM2, 64bit, 65W) (ADO3600CUBOX)

DDR2 1024MB PC-667 Goodram

Przeszedł testy na GR.

3DMark 2006

9164

MemTest

2872

siema złożyłem wkońcu swój tani zestaw dlatego chciałem sie was zapytać czy to będzie dobry w miarę zestaw dla dziecka które dostanie 1 w życiu komputer:

płyta - GIGABYTE GA-M61SME-S2

ram - KINGSTON 512 MB 667 DDR 2

grafika - GIGABYTE GeForce 7300GS 128 MB DDR2

dysk - SAMSUNG 80 GB 7200 rpm - 8 M

procesor - SEMPRON 3400+ BOX

zasilacz - DELTA 400 W

myśliscie ze to sie będzie w miarę nadawało pograć w coś starego posiedzieć w necie coś napisać do szkoły ??

Do tego to na pewno… :slight_smile:

fuuj ile za nią chcesz dać ?

FUUUJ zgadzam się w całej rozciągłości. Nawet nie wiem ile coś takiego kosztuje nigdy na taką półkę cenową nie spoglądałem. Na pewno nie możesz dołożyć do 7300GT (Galaxy Zalman Edition lub chociaż Palit Sonic) koszt nieco większy-to ledwo tych kilka piw mniej a komfort grania znacznie większy. A tak wogóle