Ostatnie chwile Windows XP

Niestety jak można przeczytać na internecie nasz kochany system XP ma zostać na półkach sklepowych jeszcze przez rok po premierze Visty.Lecz Microsoft będzie się starać by XP zniknał z sklepów jeszcze wcześniej.Sprzedawcy nowych komputerów będa mogli sprzedawać komputery z wgranym XP jeszcze przez 2 lataw wersji OEM.Wersja XP Box po wycofaniu z rynku bedzie dostępna tylko na zamówienie i raczej tylko dla firm lub korporacji obawiających się nowego systemu.Microsoft będzie robić wszystko by “przekonać” użytkowników na przesiadkę na Vistę.Ale spójrzmy wprawdzie w oczy,że wielu ludzi nie stać na nowy komputer spełniający wymagania Visty.Jeżeli więc microsoft chce przekonać ludzi do Visty niech zafunduje nowe komputery mogące w pełni i stabilnie obsłużyć Viste z zainstalowanym nowym systemem.Vista to niewypał jest dziurawa i to nie nowy interfejs graficzny tak obciąża komputer ale szereg niepotrzebnych usług aplikacji i zabezpieczeń antypirackich.Pozatym Vista jest za droga,kiedys przeczytałem że ma kosztowac przeszło ponad 500zł to tyle ile XP Professional z Service Pack 2.Mam nadzieję,że microsoft okaże serce i pozostawi XP jeszcze długo w spokoju.Windows 95,98 i Me bardzo długo były dostępne w sprzedaży po premierze XP,mimo że były przestażałe,wiec dlaczego dobry i innowacyjny system XP ma zostać tak szybko wycofany po premierze Visty,która i tak nie cieszy się popularnościa a wręcz odwrotnie nabywa tylko przeciwników.

Jak wiesz Win95, 98, Me to zupełnie inne systemy w zestawie z W2k czy XP. Tak czy inaczej masz troche racji, ale każdy dąży za wszelką cenę do uzyskania jak najwiekszgo zysku :wink:

Więc jeżeli nie będzie legalnych wersji WindowsXP to pozostaną wersje pirackie :twisted:

WinXP po premierze też był dziurawy, a mimo to liczba kupującuch prawie zrównała się z Win95.

Nie można napisać systemu bez dziur, a te które były w XP w Viście są załatane. A czy jest niewypałem zobaczymy kilka miesięcy po premierze…

Scorpion18 typowe gadanie laika który niema pojecia o zachowaniu rynku i wpływu produktu MS na niego…

:lol: a potem sie obudziłeś, poza tym kto Ci karze kupować akurat wersje Visty za tyle? Możesz kupic inna wersje, jest ich chyba 5 czy 6.

Kolejny > :lol: jakbyś siedział w temacie to wiedziałbyś iż z windows xp było tak samo, tylko teraz jest troche więcej szumu ponieważ ms dał wersje testowe itp.

ale nie, trzeba opierać sie na domysłach i niedopowiedzeniach innych, pewnie zaraz po premierze pobiegniesz do sklepu [kurde kogo ja che oszukac] i kupisz ten system a potem przez tygodnie bedziewsz sie “jarał” okienkami…

Linux też jest dziurawy , MAC też.

xp jest nadal dobry won z vistą!!a poza tym to zabezpieczenia antypirackie zostały już złamane więc po co ten cały wysiłek?