Ostrzeżenie dla kilkających w linki na GG

http://www.antyspyware.pl/drive-by-download.html

:o

hmm dobrze, że nie używam IE i nie klikam w takie głupie linki xD

I komu sie chce robić takie głupoty jakieś bravesentry czemu to ma służyć, nie rozumiem takich ludzi, ich to podnieca jak komuś komputer załatwią?

Obejrzałem i przyznam że ciekawa prezentacja

Nigdy nie klikajcie w linki od nieznajomych !!

Myślę że w dzisiejszych czasach już raczej nie chodzi o to, żeby załatwić Ci komputer, tylko żeby wykorzystać go do swoich celów - włamania, kradzież kont bankowych itp. Dlatego tym bardziej trzeba się mieć na baczności. Nigdy nie klikam w linki, jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości co do ich zawartości, nawet gdy dostanę je od znajomego. Jakiś czas temu dostałem link na gg od znajomego - kilka razy. Jak go zapytałem, co to jest, powiedział że nic nie wysyłał ale już kilka osób mówiło mu że jego numer wysyła dziwne linki.

Dobre :mrgreen:

Typowa infekcja SmitFraud. Na brak myślenia nie pomoże nawet najlepszy antywirus, antyspyware, firewall i wszyscy święci :lol:

Każdy chyba wie, że zapora ogniowa od xp nie działa i jest to tylko pic na wodę…

działać działa, ale w sposób bardzo ograniczony.

Ech, a ja klikam w takie linki i nic się nie dzieje :confused: - dlaczego ? :confused:

Może się dzieje, a Ty nawet o tym nie wiesz? Może używasz przeglądarki która jest nieczuła na takie strony - nie wiem.

Nie chcę OTować, ale DP>programosy. Popatrz sobie człowieku jaki tam jest stopień piractwa, a tutaj? Zero.

Wejście na samą stronę, która była podana w tej prezentacji kosztowały mnie 2 wpisy w NODzie. :wink:

Man0007 to już drugi twój OT w tym temacie!

Nie wstyd Ci?

EOT:

Ten film to kolejny powód aby nie korzystać z komunikatora Gadu-Gadu i przeglądarki Internet Exploer 6 (pewnie wersja 7 ma to samo)!

A czemu nie ? ja jestem takim “idiotą” który klika }:> i co się stanie ? nic, nie uźywam windowsa, gg używam tylko przez transport jabberaa klienta Psi… więc w takie linki mogę klikać do końca świata }:-]

Wow! :o Mogę Cię dotknąć?

Jaki powód? Ja tu nie widzę żadnego powodu. Jeśli ktoś ma chociaż podstawową wiedzę na temat zagrożeń czychających w internecie to wie że nie należy klikać na linki od nieznajomych i wchodzić na podejrzane strony :slight_smile: Jeśli ktoś ma głowę na karku i działający mózg to niech sobie używa IE i GG, same te programy bez pomocy uzytkownika nic groźnego nie są w stanie zrobić. Sam swego czassu używałem obu i jakoś ani razu nie byłem przez ten duet zainfekowany :lol: Wystarczy trochę pomyśleć :stuck_out_tongue:

A może wpierw zabrałbyś mnie na randkę do jakiegoś dobrego miejsca gdzie zjemy dobra kolacje ? a nie tak prostu z mostu :confused: ech w dzisiejszym świecie brak romantyzmu :///

"Wystarczy trochę pomyśleć’.

Osoby nie znające sprawy mogą w to kliknąć w link i…

Komp kaput