Oszukać multimedie

Witam.

Mam problem. Mam od prawie dwóch lat router Dlink DI-524 i jest to największy syf jaki może być. Problem zaczął się od tego, że miesiąc temu umowa w Multimedi została przedłużona i dalej mam ten sam modem. Wkurza mnie to, że mam modem od Multimedii plus ten frajerski router. Ostatnio coś się zepsuło i modem nie widzi routera albo odwrotnie. W każdym bądź razie nie mam WI-FI. Czy jest jakiś router aby wstawić go zamiast modemu i nie było 2 rzeczy? Widziałem na stronie producenta, że jest coś takiego ale nie mogę znaleźć go na allegro i czy jest router który działa tak samo jak ten Cisco od multimiedii?

Nie da rady - Multimedia identyfikuje ten swój modem po adresie MAC (i prawdopodobnie po numerze seryjnym) a tego zmienić nie możesz.

Inny MAC w innym modemie - brak autoryzacji i brak dostępu do internetu.

Przeczytaj też ten mój post: statyczne-dynamiczne-t458332.html#p2900645

Hmm…

No to mam po prostu doła. Potrzebuje WI-FI ale tego mojego debilnego routera nie da się skonfigurować. Próbowałem według poradników i zawsze działało a tym razem coś się zepsuło i po prostu nie działa. Czy jest jeszcze jakiś sposób aby mieć WI-FI w multimedii, oprócz tego Cisco co oferuje dostawca.

Bialywk12 , można dokupić osobny router i podpiąć go pod modem lub też ten router który oferuje Twój dostawca, ustawić wewnętrzne IP i wszystko powinno hulać :slight_smile:

Temat można zamknąć.

Bawiłem się z tym router-em trzy godziny i połamałem antenę, ale zrobiłem. Problem był w łączności.