OT-Changer.com---blokada poczty i różnych stron

Ten uśmieszek niech Ci nic nie mówi, tylko pokaż. :smiley:

Usunąłeś to o co prosiłem z CCleanerem? Z jakim skutkiem?

A co do zrzutu w Google Chrome, to Print Screen :slight_smile:

zrobiłem tak jak mówiłeś i dalej to samo.

Jak mam to pokazać bo kombinuję na wszystkie strony

Dodane 19.11.2010 (Pt) 22:22

A gdzie się zrzuty zapisują? Normalnie masakra. Takie banalne rzeczy i leżę

Właśnie widzę. :smiley:

Dobra, już nie trzeba. Wszedłem na stronę którą podałeś w tytule tematu i były takie cztery przyciski do pobrania pliku spakowanego w formacie RAR i ZIP. To ta strona? No to już nie wiem, co by jeszcze zrobić, by Ci pomóc. Chyba nie obejdzie się bez postawienia systemu na nowo niestety. Na pewno nie grałeś nigdy w Tibię, i nie korzystałeś ze zmiany IP? :wink: Spróbuj może jeszcze skorzystać z przywracania systemu.

http://img708.imageshack.us/img708/2932/ppppz.gif

To jest to cholerstwo.

O przywróceniu systemu pomyślałem na początku ale…

Jakies 1.5 miesiąca temu stawiałem nowy system i niestety opcja przywracania nie była włączona. Normalnie gorzej być nie może. Ale plusem jest to co się tu dowiedziałem. Zawsze to jakaś nauka.

Nie bardzo rozumiem?

Opcja przywracania systemu jest domyślnie włączona zaraz po instalacji świeżego systemu, więc przez 1,5 miesiąca chyba robiło Ci punkty, kiedy coś instalowałeś? Ale z drugiej strony CCleaner mógł je usunąć. :stuck_out_tongue:

a Tibię nigdy nie grałem. Znalazłem info że ta stronę odwiedzałem 22.08.2010. A byłem wtedy na urlopie. Normalnie archiwum x (to tak jak dostałem ostatnio rachunek za sms którego nie wysłałem —39 pln)

Dodane 19.11.2010 (Pt) 22:35

Jeszcze przed napisaniem posta sprawdzałem punkty przywracania i dopiero wtedy włączyłem samo przywracanie. było zero–tabula rasa

abarth9 , powiedz mi przy okazji, co to za ikona w zasobniku? Jaki program, bo wydaje mi się dziwna.

ppppz.gif

Chodzi o tę zieloną.

Nikt nie korzystał z kompa w czasie twej nieobecności?

Sprawdź listę dodaj/usuń programy, czy nie ma tam tego programu?

Możesz napisać do mnie na GG. Numer w profilu.

wszedłem na stronę tej całej tibi. Cholera nienawidze smoków i czarów. To napewno nie ja! !!

Dodane 19.11.2010 (Pt) 22:38

bitTorrent. Ale sie dopatrzyłeś.

Dodane 19.11.2010 (Pt) 22:38

:oops:

Dodane 19.11.2010 (Pt) 22:40

Patrzyłem w dodaj i usuń programy. A z kompa nikt nie kożystał bo oboje z żoną byliśmy na wczasach. Chyba ze koty :?:

Nie mam do Ciebie o to pretensji, dopóki ściągasz dystrybucję jakiegoś Linuksa. :wink:

Napisz do mnie na GG. Numer w profilu.

Napiszę jutro, na dziś zwijam cielsko do łoża. :smiley:

Wiesz co nie korzystam z gg

Dodane 19.11.2010 (Pt) 22:42

Podam ci maila w priv wiadomości

Może ten problem powstał z przekierowania strony w pliku Hosts (mogą to zrobić wirusy)

>> otwórz notatnikiem i sprawdź

http://traxter-online.tk/plik-hosts-fun … t-381.html

druga możliwość to jeżeli masz jeszcze OTL >> odpalasz go i wykonujesz scrypt

:slight_smile:

Przypatruję się temu tematowi z wielką uwagą. Mam to samo. W każdej przeglądarce po kliknięciu na link allegro wyskakuje ta dziwna strona.

Doczytałem się, że może to mieć coś wspólnego z Tibią i ze takie objawy mogą być jak się załapie keylogera.

Nigdy nie miałem nic wspólnego z Tibią i podobnie jak kolega raczej uważam przy instalacji programów.

Mój błąd że czasem zapomnę włączyć antywirusa. Mam Comodo Premium i po przeskanowaniu znalazł parę śmieci, usunął ale wspomniany problem pozostał.

Wykonuję instrukcje tak jak radzicie, będę informował o wynikach.

Dodane 20.11.2010 (So) 17:21

Hosts nie przekierowuje nigdzie, cccleaner też nie pomógł. Może jeszcze jakieś porady ![-o<

Dodane 20.11.2010 (So) 17:28

Ha! Jeszcze jedną rzecz zauważyłem u mnie ma to taki adres : http://allegro.onet.pl/?utm_source=onet … mwhich_=1

Niestety OTL nie sprostał. w Hosts jest taki zapis. (wkleję go tutaj bo jest bardzo krótki)----

“”"127.0.0.1 localhost

::1 localhost"""

Po wklejeniu tutaj, sprawdziłem linka i zaczęło działać normalnie.

Pewnie tylko na chwilę :(.

Dodane 20.11.2010 (So) 17:45

abarth9.U mnie jest tak samo to znaczy że nie przekierowuje.

…Nie wiem dlaczego ale już parę minut działa poprawnie?

Solarek u mni eteż właśnie zaczeło działać normalnie.

Tfu,tfu! Działa :smiley: !

Hah miałem to samo. Polatałem po forach itp. nikt nie wiedział jak to usunąć… w końcu ktoś zaproponował mi combofixa(radze przeczytać instrukcje przed użyciem). Problem z głowy