Ot-y - wydzielone

(system) #1

długa ta lista...

(P@zik) #2

Wielkie dzięki Beton2007 a teraz prosiłbym o opinie na temat działania poszczególnych wymienionych w moim poście programów

Z góry wielkie dzięki :slight_smile:

(P@zik) #3

Po pierwsze pozwól, że ja będę decydować, po drugie tymi programami można pobrać również legalne pliki przykład? Dziś ściągnałem z http://www.idg.pl 3d Mark przez p2p BitCometem :slight_smile:

(P@zik) #4

Dzięki aero stwierdzam fakt, że na ciebie zawsze można liczyć.... tak trzymać :smiley:

(aero) #5

To nie przeglądarka, a jedynie nakładka na IE :stuck_out_tongue:

(P@zik) #6

mniejsza o to... ważne że jest bardziej funkcjonalny... :slight_smile: Oczywiościue dla mnie. Każdy ma inne wymogi

Złączono Posta : 07.02.2007 (Sro) 22:48

A WINAMP działa??

(Grzesiek1) #7

Tutaj masz także taki spis: Spis programów działających na Windows Vista robiony także przez userów Vista

(aero) #8

działa.

Instalowałem normalnietylko na instalce alcohola prawoklikiem ustawiłem tryb instalacji z windows xp, u mnie działa

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 13:55

Grzesiek jedna uwaga, jesli podajesz linka do tematu gdzie jest rozwiązanie, to jakim prawem userzy muszą się najpierw zarejestrować na twoim forum aby zobaczyć temat ?

Widze że masz nowy sposób na pozyskanie userów

(P@zik) #9

No właśnie... albo podaj nam wszystkim login i hasło :stuck_out_tongue:

(Grzesiek1) #10

aero Kilka krotnie była dyskusja na ten temat więc nie wiem czemu tworzymy kolejnego offtopa...

(Miwidlak) #11

Aero ma rację - skoro odnajdujesz rozwiązanie na Swoim forum to skopiuj jego zawartość a nie podawaj linka, dlaczego?

1 - proces rejestracji;

2 - zanim trafisz i odszukasz właściwy topic to trochę schodzi - Masz nowego Usera, który chcąc otrzymać pomoc na Naszym (Dobreprogramy) Forum wertuje Twoje;

Rozwiązanie - proste: podaj informację, że więcej porad Masz u Siebie - ale tak nie możesz zrobić :slight_smile:

Zareklamuj się w inny sposób

(P@zik) #12

dzięki wszystkiem szczególnie aero :slight_smile:

(Revanmj) #13

trzeba ustawić zgodność z win 98 albo wywalić folder movies

(Bartek iPC) #14

NFS Carbon nie chodzi w 98... 8)

(Grzesiek1) #15

No niby macie rację ale tak.

Nie prawda że nie można trafić bo dostajesz konkretnego linka i wystarczy kiedy juz jesteś na forum go wpisać.

Co do tego że mam zmienić sposób reklamy to po co mam tracić w sumie czas.....wole popisać jakieś artykuły a jeśli ktoś będzie potrzebował to sobie sam forum odnajdzie więc nie zamieżam robic jakichś zbędnych reklam

Pozatym przecież ja nikogo nie zmuszam żeby tam wchodził a daje tylko link do konkretnej odpowiedzi, dla osób które mówią że kopiowanie jest dobrym sposobem powiem że nie dokońca bo co może całe forum skopiujemy i podamy źródło ??